Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Qwadry 20. 9. 2017 17:48 Reagovat 1 0

  Zvolíte sladkou nevědomost nebo raději pravdu?

  Zajímalo by mě, jak to vzhledem k četnosti nemanželských dětí muži mají. Najde se někdo, kdo mi sem napíše upřímný názor na věc? Máte-li možnost otestovat sebe a dítě (například pomocí P-testu na ********* pana doktora Haluzy), uděláte to? Díky.

 • Karel 29. 6. 2017 22:27 Reagovat 5 0

  Dobrý díl.

  Nevede k jednoznačnému závěru, který ani jednoznačný být nemůže, a tím otevírá prostor k zamyšlení nad tím, kdy, kde a za jakých okolností lze v kombinaci s citem a intuicí přinést s taktikou jestřába nebo hrdličky to lepší pro obě strany.

 • jj 29. 6. 2017 10:41 Reagovat 0 5

  jj

  samej kecalek az na Fryntu

 • Michal Vitektery 24. 6. 2017 10:11 Reagovat 0 6

  Nesrozumitelný šum není UFO !

  Baba blbá, jakoby nebylo dost důkazů o tom že UFO tady prostě lítá, je o tom nespočet videí od nespočtu lidí, jestliže jsem lítají tak si jejich technologický pokrok neumíme představit. Hlavně ale sami to řekli s čím souhlasím porucha mozku je nesrozumitelný šum, to ano, právě, NESROZUMITELNÝ, kdyby ta kráva pomatená místo strachu a klepek poslouchala co jí to říká, k doktorovi bych šel až jak by mě to navádělo někoho zabít ale pokud ji kontaktovali mimozemšťani tak ji kontaktovali ! A to mi připadá teda dost srozumitelné kdyby se ji deformoval obraz nebo by slyšela vyloženě zmatené nesmysly to ano to je porucha, ale mě se ještě neporouchala televize tak aby to vytvořilo pořad vám snad ano někomu ? Tak se vy dementi nesmějte vůbec nevíte která bije.

  • Barbora 2. 7. 2017 21:23 Reagovat 3 1

   Dobrý den, necítíte, že je teď správný čas, svěřit se se svými postoji psychiatrickým odborníkům?

 • Krišonka  •  8. 6. 2017 08:28 Reagovat 10 3

  Z prezentovaného výskumu

  prof. Flégra sa nedajú robiť závery, aké v dokumente prezentoval.Aby závery experimentov, ktoré prezentoval mohli platiť, musel by vylúčiť "milión" iných možných faktorov, potenciálne ovplyvňujúcich ľudské chovanie.Spomeniem "len" jednu, myslím jednu z podstatných.Musel by vylúčiť napr. vplyv ostatných možných baktérií,parazitov,.....ktorých sú ľudia a zvieratá nositeľmi(hostiteľmi). Tak isto by musel ľudí testovať(psychol.a osobnostné testy+ jeho otázky)pred, a po nakazení respondentov. P.S. Prof. Flégr je síce sympaťák, ale pri jeho profesnom zanietení vlastným odborom mu podľa mňa chýba, alebo veľmi kríva kritické myslenie.

  • Petr Koza 8. 6. 2017 17:47 Reagovat 10 2

   dokument naštěstí není nekritický

  • Marie Karlická 9. 6. 2017 16:51 Reagovat 2 7

   Špatná zpráva pro kočky

   Promiňte, ale smysl uvedení tohoto filmu mi uniká. Dovedu si představit, jak lidé, kteří nemají rádi zvířata, se nyní budou cítit povoláni k tomu, aby ty odporné kočky likvidovali, nebo aby jim ubližovali. Za mého mládí se tvrdilo, že toxoplazmóza je příčinou potratů. Evidentně to nebyla pravda, protože tato hypotéza vůbec nebyla ve filmu zmíněna. To, že pan profesor v závěru krmí dvě kočky propagandistické proti kočičí účinky filmu rozhodně nezmírní.

   • Isabella 18. 6. 2017 19:06 Reagovat 9 0

    Ale ano,zmíněno to tam je. Mluví o tom jedna ze studentek, že by vlastně byla ráda pokud už by byla nakažená, protože latentní toxoplasmóza už riziko pro těhotné nepředstavuje. Toxoplazmóza je nebezpečná pro plod pokud se matka nakazí v těhotenství. To pořád platí.

 • jůahele 8. 6. 2017 00:16 Reagovat 4 12

  Karek Janeček se už nechal vyšetřit ?

  Vřele bych mu to doporučil včetně všech dalších protagonistů tohoto štěku :-)))

 • Karel 1. 6. 2017 17:13 Reagovat 17 5

  .

  Poutavě udělaný dokument a zajímavé informace.

 • Jarod 1. 6. 2017 15:28 Reagovat 11 4

  omezené

  Přístup tvůrců udělal z lidi nesvobodné stroje bezmocně ve vleku biologických procesů - máme přece rozum a žena nemá na výběr partnera jen 14 dnů. Propaganda HA - nijak nezmíněny negativní účinky (riziko trombóz, rakoviny, abortivní účinky...).

 • Míša 1. 6. 2017 11:00 Reagovat 11 17

  No nevím...

  Trochu mi to přišlo jako propagační video na HA. "Jezte HA a najdete si idealniho partnera s kterým budete stastné..."

  • Barbora 2. 7. 2017 21:43 Reagovat 0 0

   Dobrý den, "jist HA" mi zni jako další "superpotravina" a ne jako užívání antikoncepce-léčiva na předpis-přičemž, kdo by užíval HA a utrácel za ni v době bláhového čekání na ideálního partnera?

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi