Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem (2002–2003). Hrají: J. Anistonová, C. Coxová-Arquetteová, L. Kudrowová, M. LeBlanc, M. Perry a D. Schwimmer. Režie Ben Weiss

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Monika má velké výčitky svědomí, že raději dala přednost zajímavé pracovní nabídce, před stěhováním za manželem do Tulsy. Proto s nakonec vydává za Chandlerem a překvapí ho v jeho dočasném bytě. Phoebe se bojí, že brzy ztratí svého milence Mika, protože její známosti nikdy neměly dlouhé trvání. Zdá se, že tomuto pocitu trochu napomáhají i Rossovy všetečné a ironické poznámky. Joeyho schůzka s novou dívkou je úspěšná, ale zanechává v něm podivný pocit.

Skupina šesti přátel - kterým je něco přes třicet, žijí v New Yorku a scházejí se denně v jedné kavárně - se znovu vrací na obrazovku České televize! Tentokrát v dvaceti čtyřech epizodách deváté řady seriálu Přátelé. Stále vypráví o jejich snech, láskách, sexu a povoláních v období, kdy se zdá, že všechno je možné. Seriál překročil dávno hranice běžné televizní produkce, patří mezi diváky nejvíce sledované pořady v USA, s úspěchem je vysílán například ve Velké Británii, Itálii, na Slovensku, Polsku a dalších zemích na světě. Představuje ojedinělý fenomén, který se mnoho tvůrců, zatím bez úspěchu, pokouší napodobit.
Originální názevFriends IX / The One with the Sharks
Stopáž23 minut
Rok výroby 2002
 ST