Jessie J: Koncert v Londýně

Sledovali jsme ji po boku skupiny Queen při ceremoniálu z londýnské olympiády. Teď je tu sama za sebe!

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Že si jí tak úplně nevybavujete? Ale ano! Na závěrečném ceremoniálu londýnské olympiády přece zpívala se skupinou Queen klasiku We Will Rock You.

Publikum ohromuje řízným hlasem, fascinuje vzezřením i energií. Tyhle atributy jsou silnou zbraní Jessie J. Vynesly její první singlový Do it Like a Dude na druhé místo britské hitparády. Prosadily se i další písně. Celkem šest singlů Jessie J se umístilo v hitparádové desítce. Žádná zpěvačka před ní nedokázala uspět se šesti písněmi z jednoho alba v top 10.

V loňském roce vydala už třetí album s názvem Sweet Talker. Hit Bang Bang shlédlo na YouTube už několik stovek milionů diváků.

Krátká kariéra britské zpěvačky je obdivuhodná. V roce 2011 získala cenu kritiků Brit Awards a vyhrála i prestižní Sound of 2011, tedy soutěž, v níž BBC vyzdvihuje mimořádné talenty.

Po hudebních žánrech skáče jako po klaviatuře. Hlasové dispozice jí předurčují pro soul a pop music, ale Jessie J si libuje i v rhythm and blues a rapu. O křeslo královny showbyznysu se strká s kolegyněmi Katy Perry, Rihannou, Christinou Aquilerou nebo Lady Gaga.

Při sledování koncertu Jessie J není místo na jiné myšlenky, natož odvrátit zrak od televize. Dokáže absolutně zaujmout. Obezličky v podobě rozjuchané kapely či výjimečně velkolepé vizuální show nepotřebuje. Není tedy divu, že skupina Queen zvolila pro ojedinělé, stadionové vystoupení právě Jessie J.

Originální názevJessie J - Live at the O2
Stopáž59 minut
Rok výroby 2014
 T
ŽánrHudba