Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Krádež dat v T-mobile

Jeden ze zaměstnanců telekomunikačního operátora T-Mobile ukradl osobní údaje klientů a prodával je dál. Týkat by se to mělo jednoho a půl milionu zákazníků. Podle společnosti šlo ale o čistě marketingová data a ne citlivé údaje jako například hesla. Případ, který se stal už v dubnu a na veřejnost se dostal až teď, začala vyšetřovat i policie.


Týden v obrazech

MS ve fotbale

Fotbalové mistrovství Evropy ve Francii má za sebou první týden, promítá se i na sociálních sítích.


Téma

Dovolené a strach z létání

Čtyři z deseti cestujících se musejí před nástupem do letadla vyrovnat se strachem z létání. Zvládat tyto úzkostné pocity, například před blížící se dovolenou, nově pomůže mobilní aplikace


Infografika

Přeposílání pracovních mailů

Téměř polovina zaměstnanců tuzemských malých a středních firem si posílá pracovní soubory na soukromý e-mail, když pracuje z domova.


Téma

Jak dál s datovými schránkami

Smlouva na provozování datových schránek končí za rok a půl a vláda zvažuje jejich budoucnost. Jendou z variant je, že by padl monopol České pošty a do provozování by se zapojili další hráči.


Klik týdne

Ptáci online

Víte, jak vypadá sýc obecný? A poznáte rozdíl mezi sýkorou koňadrou a sýkorou modřinkou? Že ne? Pak určitě navštivte aplikaci ptácionline.cz, kde můžete ptactvo sledovat přímo v jejich hnízdech.


Stopáž25 minut
Rok výroby 2016
 P ST
ŽánrMagazín