Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Ochrana osobních informací a mobilní internet

Jaké informace o uživatelích shromažďují poskytovatelé aplikací pro mobilní internet? A do jaké míry jsme ochotní platit za některé služby na internetu svými osobními údaji? Na to odpoví odborník na etiku využívání dat Michal Černý.


Týden v obrazech

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tento týden budeme ohleduplní.


Fotoklik

Top 20 selfie podle Likey Today


Anketa

Jakou nejšílenější selfie jste vyfotili?


Projekt

Skutečný dárek.cz

Organizace Člověk v tísni provozuje web, na kterém je možné koupit třeba kozu a poslat ji potřebným například do Jižního Súdánu. Víc prozradí Tomáš Vyhnálek.


Infografika

Kouzelná slůvka, která vás na sociálních sítích zviditelní


Téma

Odpojí se Rusko od globálního internetu?

V posledních dnech se v médiích objevila informace, že Rusko zvažuje v případě kybernetického ohrožení ze strany západu odpojení od globálního internetu. Je to vůbec možné? A jaké následky by takové odpojení s sebou neslo, vysvětlí Nikola Schmidt


Prší v .......?


Křišťálová lupa 2014

Další ročník udílení cen za internetové projekty jde do finále. V jakých kategoriích se letos hlasuje a do kdy, se zeptáme šéfredaktora portálu Lupa.cz Davida Slížka.


Klik týdne

Internet Live Stats


Stopáž25 minut
Rok výroby 2014
 P ST
ŽánrMagazín