Archiv chatů:

Před námi je závěrečný díl třetí řady pořadu DoktorKA a s ním i poslední chat. Jeho hostem bude psychiatrička Pavla Stopková. O tom, co je a co není v chování normální, s vámi bude diskutovat ihned po odvysílání pořadu.

Ve středu 5. dubna 2017


Mozek, který je pro většinu lidí velkou neznámou, zná důvěrně. Hostem našeho tradičního chatu bude tentokrát neurochirurg Vladimír Beneš. Zeptejte se ho již nyní, odpovídat bude po skončení pořadu.

Ve středu 29. března 2017


průvodkyně pořadem

Kateřina Cajthamlová

Tématem dalšího vydání DoktorKY bude bolest. Po skončení pořadu navážeme chatem s moderátorkou Kateřinou Cajthamlovou. Zeptejte se již nyní na to, co vás zajímá.

Ve středu 15. března 2017


otorhinolaryngolog

MUDr. Jitka Vydrová

V další části našeho pořadu se budeme bavit o rakovině žaludku a dalších souvisejících problémech. Hostem na chatu po skončení pořadu bude otorhinolaryngoložka Jitka Vydrová, která v pořadu pohovoří o refluxní chorobě jícnu.

Ve středu 8. března 2017


sexuoložka

MUDr. Hana Fifková

Tématem dalšího dílu našeho pořadu je transsexualita. Nedostali jste ve vysílání odpověď na to, co vás zajímá? Zeptejte se sexuoložky Hany Fifkové! Odpovídat bude ihned po skončení DoktorKY.

Ve středu 1. března 2017


Další díl pořadu DoktorKA bude zaměřen na život omezující potravinové alergie a intolerance. Zajímá-li vás k tématu něco více, co ve vysílání nezazní, zeptejte se Kateřiny Cajthamlové. Průvodkyně pořadem bude na vaše dotazy odpovídat ihned po vysílání.

Ve středu 22. února 2017


Tentokrát se budeme věnovat nemoci, jejíž záludnost spočívá v tom, že její příznaky jsou nenápadné. O rakovině vaječníků s vámi po skončení pořadu bude chatovat onkogynekolog David Cibula.

Ve středu 15. února 2017


internistka a psychoterapeutka

MUDr. Kateřina Cajthamlová

3 snadné testy, které vám mohou zachránit život

Ve středu 8. února 2017


Život ohrožující anorexie a bulimie

Ve středu 1. února 2017


plastický chirurg

Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Také díl věnovaný zázrakům estetické medicíny na webu doplní chat s hostem Kateřiny. Po skončení pořadu bude na vaše otázky odpovídat plastický chirurg Andrej Sukop. Zeptejte se již nyní na to, co vás zajímá!

Ve středu 25. ledna 2017