O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Režie D. Sís

Pořad bylo možné přehrát do 2. 4. 2016
Video není k dispozici

Čtyřicítka! Pro mnohé ženy strašák a pocit, že stárnutí se nezadržitelně blíží. Přichází bolesti kloubů, přibírání na váze z důvodu zpomalení metabolismu, problémy s inkontinencí a také stárnutí pleti a prohlubující se vrásky. Svalové hmoty ubývá, tělo se v určitých partiích povoluje směrem dolů, a síla gravitace se zdá být neovlivnitelnou. Pojďte zpomalit čas a „nedělat si vrásky“! Pravidla pro život po čtyřicítce vás správně nasměrují. Neztrácejte čas a začněte pracovat na své psychice i fyzickém těle včas, budete mít spokojenější život.

V tomto díle si představíme netradiční procedury, jakými jsou Kneippovy lázně, přikládání pijavic a depilace obočí nití. Dozvíme se, co se děje s naším pozadím s přibývajícím věkem i jak se tomu bránit. Díky bylinkáři Emilu Václavu Havelkovi rozkryjeme blahodárnou sílu bylinek pro naše tělo. V rámci soutěže si něco povíme o tom, jak a čím podporovat náš mozek v činnosti a aktivitě až do pozdního věku.

Chat

Pro mnohé ženy je čtyřicítka strašákem přinášejícím pocit, že stárnutí se nezadržitelně blíží. Jak proti němu bojovat? Zeptejte Kateřiny Cajthamlové. Odpovídat bude po skončení středečního dílu.

Ve středu 16. března 2016


Stopáž53 minut
Rok výroby 2016
 P ST AD HD
ŽánrZábava