O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Režie M. Čech

Pořad bylo možné přehrát do 30. 1. 2016
Video není k dispozici

Rakovina štítné žlázy. Jen v tomto roce přibude v České republice kolem 1 050 nově diagnostikovaných pacientů, dvě třetiny z nich budou právě ženy. Zatímco se počet případů rakoviny vaječníků za poslední dekádu snížil, počet nově diagnostikovaných případů rakoviny štítné žlázy raketově stoupá. V roce 2012 bylo ve světě diagnostikováno 298 000 nových případů, z nichž 1 024 bylo v České republice. V celosvětovém měřítku jsme tak na 19. místě ve výskytu rakoviny štítné žlázy, což je rozhodně alarmující číslo. Pozorujte změny na svém těle, běžte na vyšetření včas! Včasná diagnóza rovná se život!

Co vás v díle ještě čeká? Dozvíte se, co říká jazyk o vašem zdravotním stavu, proč se bez dentální hygieny vaše zuby zkrátka neobejdou a jak si je tedy čistit nejlépe. Jaká pleťová maska pomáhá zpomalit stárnutí kůže?

Chat

Po odvysílání pořadu DoktorKA pro vás opět připravujeme pravidelný chat. Zeptejte se, co vás zajímá o rakovině štítné žlázy. Odpovídat bude prof. MUDr. Petr Vlček, CSc., přednosta Kliniky nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FN Motol.

Ve středu 13. ledna 2016


Stopáž52 minut
Rok výroby 2016
 P ST AD HD
ŽánrZábava