Přehled dílů

11
alternative text

Sebevražedné mise (II. řada)

Tajné služby během druhé světové války organizovaly mnoho akcí v týlu nepřítele. Mezi nimi i únos Mussoliniho nebo atentát na Heydricha.

alternative text

Nacistické zlato (II. řada)

V Alpách jsou prý doposud ukryty nacistické zlaté poklady

alternative text

Pacient Hitler (II. řada)

Hitler užíval denně 28 léků. Jaký byl jeho zdravotní stav, a mohly za jeho touhy po ovládnutí světa maniodepresivní stavy?

alternative text

Záhadný Hess (II. řada)

Hitlerův zástupce se uprostřed druhé světové války vydal na vlastní pěst do Velké Británie vyjednat mír. Zbláznil se, nebo chtěl vůdci připravit půdu pro vpád na východ?

alternative text

Přízrak U-513 (II. řada)

Po stopách německých ponorkových es a jejich pronásledovatelů

alternative text

Hitlerova rodina (6/6 – I. řada)

Nacistický kult byl postaven na mýtu rasové čistoty. Zatímco však byli ostatní kvůli svému rodinnému původu vylučováni ze společnosti či vražděni, Hitlerova rodina zůstávala záhadou.

alternative text

Hitler a peníze (5/6 – I. řada)

Ministr propagandy Joseph Goebbels představoval Vůdce jako služebníka lidu, který vzešel z chudých poměrů a nemá nic kromě lásky k Německu.

alternative text

Hitlerův architekt (4/6 – I. řada)

Albert Speer. Byl jedním z největších Hitlerových oblíbenců a čelních představitelů Německa, přesto celý život vystupoval jako nic netušící svědek a „hodný nacista“, a zřejmě i díky tomu unikl popravě.

alternative text

Hitlerovy ženy (3/6 – I. řada)

Soukromí Vůdce bylo vždy přísně střeženo. Teprve po jeho smrti se ukázalo, že se muž, "zasnoubený pouze se svou Říší", den před svou smrtí oženil s dlouholetou milenkou, Evou Braunovou. A nebyla to jediná žena v jeho životě.

alternative text

Hitlerův generál (2/6 – I. řada)

Erwin Rommel, pro některé geniální vojevůdce, pro jiné oslavovaná "mediální hvězda", se nakonec v očích Adolfa Hitlera stal vlastizrádcem.