Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě

Charlie a její rodina jedou slavit Vánoce. Americký film (2011). Hrají: B. Mendlerová, L. Bakerová, B. S. Perry, E. A. Kramer, J. Dolley a další. Režie Arlene Sanfordová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Seriál Hodně štěstí, Charlie (2010–14) vypráví o rodině Duncanových, jejíž život se obrátil naruby s příchodem novorozené sestřičky. Teenageři Teddy (Bridgit Mendlerová) a PJ (Jason Dolley) a jejich desetiletý bráška Gabe (Bradley Steven Perry) dostali od rodičů úkol pomáhat s malou Charlotte, neboli Charlie (Mia Talericová). Rodiče Bob (Eric Allan Kramer) a Amy (Leigh-Allyn Bakerová) se snaží pracovat na plný úvazek, takže starší sourozenci do toho spadnou rovnýma nohama. Snaží se blíž seznámit s dětskou výživou, bryndáky, hlídáním a se všemi dalšími zábavnými i méně zábavnými činnostmi okolo výchovy malého dítěte. A samozřejmě se snaží vést při tom všem normální život teenagerů.

Velký úspěch seriálu měl za následek vznik celovečerního snímku s vánoční tématikou Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě (2011). Rodina se z Denveru vydává na dlouho připravovaný výlet do kalifornského Palm Springs, kde bydlí rodiče Amy. Společné Vánoce u dědečka a babičky se však začnou komplikovat. Teddy s mámou se oddělí od zbytku rodiny a musí cestovat velmi dobrodružným způsobem pozemními komunikacemi. Jak už ovšem víme ze seriálu, rodina Duncanových se jen tak nevzdává, a čím víc překážek musejí její členové překonávat, tím víc se posiluje jejich soudržnost. Nakonec všechno dobře dopadne a nechybí tu ani jedno vánoční překvapení.

Originální názevGood Luck Charlie, It's Christmas
Stopáž77 minut
Rok výroby 2011
 ST