Světové hudební hvězdy v sestřihu z cyklu Folkomotivy (2004). Účinkují: J. Mayall, J. Winter, M. Taylor, P. Chubby, B. Allison, A. Lee, A. Popovic, G. Ashton, Hollmes Brothers, Ch. McCoy, Ch. Jones, Four Wheel Driver a S. Vesan. Režie J. Vondrák

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V hudebním magazínu Folkomotivy se objevila celá řada světových hvězd první velikosti. Štábu České televize se podařilo s nimi natočit nejen ukázky z jejich vystoupení, ale vesměs i aktuální rozhovory. Tvůrci pořadu pak ty nejzajímavější a nejoriginálnější z nich vybrali a sestavili do dvou střihových pořadů. V tom prvním z nich si mimo jiné připomeneme světovou bluesovou jedničku Johna Mayalla, Johnnyho Wintera, legendárního bývalého člena Rolling Stones Micka Taylora, Popa Chubbyho, Bernarda Allisona, jehož otec koncertoval v Praze před pár desetiletími, a řadu dalších.

Vaše připomínky, náměty, pochvaly i výtky si nenechávejte pro sebe. Podělte se o ně s námi! Pozvěte nás k vám do klubu, na koncert nebo festival! Naše adresa: folkomotivy@ceskatelevize.cz.
Stopáž37 minut
Rok výroby 2004
 4:3
ŽánrZábava