Princ a já - Královské líbánky

Konečně jsou svoji, ale ani na svatební cestě nebudou mít klid. Americký romantický film (2008). Hrají: K. Heskinová, Ch. Geere a další. Režie Catherine Cyranová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Šest měsíců po svatbě mohou nově korunovaný dánský král Edvard a jeho manželka, doktorka Paige Morganová, která byla kdysi jen farmářskou dcerkou z Wisconsinu, konečně odjet na své dlouho plánované líbánky. Když už se ale konečně dostanou na místo svých snů, nic nejde podle plánu. Setkání s Edvardovým úhlavním protivníkem z dánské politické scény, příjezd Paigeina bývalého přítele, ale i záchrana přírodní rezervace před nelítostnými kapitalisty jsou pouze některé z trampot, které královskému páru brání v prožití romantické svatební cesty.

Snímek představuje třetí díl ze série romantických komedií, kterou v roce 2004 odstartovala filmová růžová knihovna pro dívky a mladé ženy Princ a já v hlavní roli s Julií Stilesovou. Divácky úspěšného konceptu se poté chopila režisérka milostných příběhů a akčních snímků pro videotrh Catherine Cyranová a převedla jej do podoby lehce rozverné oddechovky pro ženy středního věku.

Originální názevThe Prince & Me 3: A Royal Honeymoon
Stopáž88 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrFilm