Kryštof Hádek v hlavní roli závěrečného dílu kriminálního seriálu. Dyml je opět na scéně a systematicky likviduje všechny své protivníky. Proč ale Bártův tým dostává poštou nahrávky všech jeho zločinů? Dále hrají: V. Kerekes, V. Preiss, R. Novák, D. Novotný, T. Medvecká a další. Scénář M. Epstein. Kamera J. Cabalka. Režie T. Řehořek

Dnes se rozloučíme s mladým Romanem Kadlecem (K. Hádek) i partou vyšetřovatelů elitního kriminalistického týmu (D. Novotný, R. Novák či V. Kerekes), kterému šéfuje Jan Bárta (V. Preiss).

Bývalý policista Dyml (J. Kolařík) je opět na scéně a zatápí všem svým nepřátelům. Vydírání a vraždy jeho gangu ale někdo natáčí na mobilní telefon a odesílá je Bártovu týmu. Mrtvých přibývá a oběti vydírání zapírají. Dyml koná svou mstu důkladně, ale díky jednomu z videí se Romanovi (K. Hádek) podaří najít místo, kde se spolu s milenkou ukrývá. Souběžně s těžkým případem se konají přijímačky na FAMU a také Nikola (E. Kerekes) Romanovi konečně podléhá. Jsou to poslední velké zkoušky mladého policejního kameramana. Podaří se mu ale přežít akci, při níž má být Dyml konečně dopaden?

Stopáž52 minut
Rok výroby 2014
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+