Radek Banga alias Gipsy.cz rozhodně není žádný hudební laik. Jeho nový videoklip ale určitě sbírá spoustu lajků na sociálních sítích. Těšte se už ve čtvrtek.

Obsah dílu

Přehrát vše

Spoustu "lajků" na sociálních sítí sbírá frontman kapely Gipsy.cz Radek Banga. Do Dobrého rána přijde mimo jiné představit svůj nový videoklip Jižní spojka.
Ať už jste laik či profesionál v umění nebo ve vědě, na festivalu Prototyp Brno 2016 se nebudete stačit divit. Jak kreativně a netypicky se dají tato dvě odvětví propojit, prozradí jeho organizátorky Veronika Rejšková a Dominika Vamberská a také zástupkyně vědeckého centra Masarykovy univerzity Bioskop Petra Matulová.
Pro kuchařské špičky běžné metody, pro gastro-laika vyšší odborná. Právě takové gastronomické vychytávky nám představí šéfkuchař Petr Erin Kováč.
Pozná rozdíl mezi pravým šampaňským a obyčejným šumivým vínem i laik? Na tuto i jiné otázky odpoví spoluorganizátor festivalu Grand Jour de Champagne Michal Řičánek.
A nápomocní vám ve čtvrtek budeme i v případě, že chcete začít tančit jako profesionál. V rámci Festivalu tance, sportu a zábavy 2016 na brněnském výstavišti i čtvrtečního Dobrého rána se vám totiž představí třeba závodnice v polesport Denisa Kudláčková nebo taneční skupina Magic Free Group pod vedením Pavly Loučkové. A možná Ondru se Soňou naučí i nějaký ten taneček.
Nechte se překvapit a vstávejte s námi i ve čtvrtek ;)

Chat

hudebník

Radek Banga

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD