Přemítat nad nesmrtelností chrousta budou nejen Soňa s Ondrou, ale taky hosté jako třeba Dan Hůlka, Eva Burešová a další.

Obsah dílu

Přehrát vše

Nesmrtelnost …to bude hlavním pojítkem celého čtvrtečního Dobrého rána. Hlavními hosty budou zpěváci Eva Burešová a Daniel Hůlka, kteří vás pozvou na premiéru nového muzikálu Sibyla královna ze Sáby a se kterými můžete taky v průběhu celého rána chatovat.
Nad nesmrtelností brouka se pozastavíme s chovatelem hmyzu a brouků Martinem Vašíčkem a připravte se i na pár jeho šestinohých kamarádů.
K hrncům a vařečkám se ve čtvrtek postaví Barbora Kursová a Michal Nevařil z blogu Pečeněvařeně.cz. Abychom dlouho žili, musíme totiž dobře a kvalitně jíst, servírovat proto budou "Božskou manu", tedy dobroty z TOP gastronomie.
Nesmrtelnost sice lékaři zatím nikomu slíbit nemohou, ale starat se o své zdraví je v každém případě důležité. O Světovém dni ledvin promluví lékař Jakub Ševčík společně s nefrologickým pacientem Josefem Buchalem.
Celé čtvrteční vstávání vám budou navíc zpříjemňovat zdravotní klauni Ondřej Klíč a Adéla Kratochvílová, protože, jak je i prokázáno vědecky, smích prodlužuje a zkvalitňuje život. A to nemocní rozhodně ocení, ať už jde o dětské nebo seniorské pacienty.
Tak nezapomeňte. I ve čtvrtek, …začínáme za minutu 5.

Chat

zpěvák a zpěvačka muzikálu Sibyla královna ze Sáby

Eva Burešová a Dan Hůlka

Ve čtvrtek 10. března 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD