Rub a líc erotiky

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2  
Sdílet
| Poslat odkaz

Zjevné i skryté tváře moderní doby zkoumá Iveta Toušlová. Připravili: L. Králová, J. Motejzík, J. Šajmovič, A. Müllerová a I. Toušlová

Je synem boha války Area a bohyně krásy Afrodity. Přináší radost i žal a vládne nad vším a všude. Vznáší se na zlatých křídlech ozbrojen lukem a šípy a koho zasáhne, je prý navždy ztracen. I všemocný Zeus se na počátku věků obával jeho síly, a proto se rozhodl dítě zabít. Marně. Matka chlapce ukryla v hlubokém lese a svěřila do péče lvicím. Když vyrostl, vrátil se na Olymp a stal se jejím neúnavným pomocníkem. Řeč je o Érotovi, řeckém bohu lásky. Dodnes ho lidé uctívají i proklínají, byť mu dávají i jiná jména. Třeba Cupido či Amor. A právě jemu je věnován dnešní Rub a líc.

A co vás v příštích minutách čeká? Třeba setkání se Sylvou Lauerovou – autorkou ženských erotických románů. Kvůli nim má ovšem i zkušenost se stalkingem. Dozvíte se taky, co přimělo ukrajinskou pornoherečku k tomu, aby polonahá vyrazila před budovu českého parlamentu. Následně vám převor dominikánského kláštera Antonín Krasucki prozradí, co se stane, když mnich neodolá ženským svodům. A v neposlední řadě vás zavedeme do muzea erotiky. Objevili jsme ho v Praze.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • 21. 7. 2015 09:57

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • František Toman 6. 4. 2015 20:28

  Sexy postava paní Toušlové

  Paní Iveta Toušlová má v upoutávce velice sexy oblečení, je fakt že na to má postavu. Musím u…

 • Maruska 21. 8. 2013 22:14

  pri sledovani poradu mi behal mraz po zadech. Muj muz, USAF, ztravil uplynuly …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 40 minut – Rok výroby: 2013 – P  ST  HD
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady