Podfukáři VI (2/6)

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Poctivého neobereš. Pokračování britského seriálu o partičce nebezpečně šarmantních podvodníků (2010). Hrají: A. Lester, R. Glenister, M. Di Angelo, K. Adamsová, R. Vaughn, R. Jarvis, M. Benton, N. Sidi a další. Režie Iain B. MacDonald

Na letišti, kde byli vyprovázet Alberta k letadlu do Vegas, neboť i takový podfukář si potřebuje čas od času odpočinout, se na naše přátele nalepí drobný zlodějíček, přezdívaný Potížista Finch, a na malér je zaděláno. Kdysi to s Ashem společně táhli, ale na vzpomínání není ta správná chvíle, protože Finch má jako obvykle problém a potřebuje nutně vytáhnout z bryndy. Ukradl totiž v Brazílii obraz Vincenta van Gogha, ale nepodařilo se mu ho dostat ze země, a tak mu za krk dýchá jednak objednavatel loupeže, jistý nepříliš zdvořilý gentleman z Ruska, a také velmi sebevědomý a ctižádostivý představitel celní správy Clifford Davis. A tímto okamžikem se v jeho hledáčku bohužel ocitají i Mickey a spol. Nezbývá než rozehrát sofistikovanou hru, v níž často nebude úplně zřejmé, kdo je lovec a kdo kořist.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
  • PetrV 14. 9. 2012 07:49

    Opakování

    Zdravím do české televize a vyjadřuji svůj obdiv nad dramaturgií programu. Opakovat první díly ser…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Hustle VI – Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2009 – )D(  ST  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu