Příteli, chvátej, SOS, ať jsem i zítra, čím jsem dnes… Závěr kultovního seriálu. Hrají: J. Dvořák, D. Havlová, J. Hanzlík, Z. Adamovská, M. Vašut, P. Zedníček, M. Dlouhý, J. Budař, P. Kostka, J. Kolesárová, V. Jiráček, T. Měcháček a další. Scénář I. Hubač. Kamera P. Hojda. Režie F. Renč

Uzavírají se osudy hrdinů v pokračování legendárního seriálu, který jsme uvedli v roce, kdy si připomínáme 160 let od vzniku pražské záchranné služby. Seriál zaujal nejen hvězdným hereckým obsazením, ale rovněž akčními příběhy ze současného prostředí záchranné služby. Novému pokračování vtiskl režisérský rukopis Filip Renč, autorem scénářů byl Ivan Hubač (syn Jiřího Hubače, původního scenáristy).

Neštěstí v rockovém klubu zasáhne mnoho lidí… Velké neštěstí, které záchranáři pod vedením odcházejícího ředitele zvládnou, však začne měnit Kaderkův (J. Dvořák) neblahý ředitelský osud. Sám primátor se začne zajímat o důvody jeho odvolání – a věci se překvapivě dávají do pohybu. Gordon Mádr (J. Budař) i doktor Bláha (M. Dlouhý) zažívají své chvilky pravdy. I starý doktor Mádr (P. Kostka) musí připustit něco, co by ho dříve ani nenapadlo. Život se definitivně změní i doktoru Janderovi (J. Hanzlík) a jeho první ženě Elišce (Z. Adamovská). Doktoru Kaderkovi se splní dva velké sny – první se týká záchranné služby a druhý ženy, se kterou chce žít.

Stopáž57 minut
Rok výroby 2013
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+