Tři úžasné herecké proměny vynikající české herečky ve třech příbězích Klára, Tony a Tereza (2012). Dále hrají: M. Stropnický, V. Preiss, M. Donutil, A. Vrzalová, M. Novotný, O. Brzobohatý, R. Brzobohatý, B. Jánová a další. Scénář H. Cielová, L. Wimmerová. Kamera M. Šec. Režie J. Strach

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

25. července 2012 začal režisér Jiří Strach natáčet dalšího dílu cyklus Setkání s hvězdou. Tentokráte je tou hvězdou paní Dagmar Havlová. Setkání s hvězdou je cyklus, který si předsevzal, že představí herecké hvězdy v extrémních podobách. Napsat takové texty pro hvězdu umí jen ti nejlepší.

V případě Setkání s hvězdou Dagmar Havlovou je tou scenáristiskou „hvězdou“ Hana Cielová, což není jen zkušená televizní autorka, ale taky třeba programová ředitelka Febiofestu! Hana Cielová napsala dvě povídky a dala jim ženská jména: Tony a Tereza. Třetí povídku napsala scenáristka a režisérka Lenka Wimmerová a dala jí také ženské jméno – Klára.

Vedle Dagmar Havlové uvidí divák i další herecké hvězdy: Viktora Preisse, Martina Stropnického, Radka Brzobohatého, Ondřeje Brzobohatého, Matěje Hádka, Michala Novotného, Martina Donutila, Lenku Krobotovou, Barboru Jánovou a další.

Klára

Starší manželé Klára a Jindřich jedou pobýt na chalupu se svým synem Davidem a jeho přítelkyní Mirou. Letní idylka těchto dvou párů ale skončí ve chvíli, kdy Klára náhodou zjistí, jaký vztah je mezi jejím manželem a Mirou.

Tony

Hořká komedie o zapomenuté Tony Bránové, která propadla alkoholu a chátrá, ale přijme nabídku mladého novináře Karla Loužičky, že ji opět vrátí na výsluní. Až posupně Tony zjišťuje jeho původní záměr, který není tak nezištný, jak se původně zdálo.

Tereza

Lektorku HAMU Terezu, která připravuje svého studenta Tomáše na prestižní soutěž, po letech kontaktuje její bývalá láska, světově proslulý klavírista, jenž v mládí utekl do Ameriky a přijel do Prahy koncertovat. Tomáš sice chodí s baletkou Elou, ale přitom vhlíží k Tereze, pro niž Tomáš představuje bolesntou vzpomínku na promarněnou šanci s klavírním mistrem.

Z natáčení

Dagmar Havlová
herečka, zpěvačka

Dagmar Havlová

* 22. 3. 1953


Stopáž74 minut
Rok výroby 2012
 D ST AD HD
ŽánrSeriál