Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Mangusta hledá kamaráda

Malý Tiko má kamarádů dost, jenže lidských. A on by tak moc potřeboval mangustí smečku. Když se mangusta ocitne na světě samotná, ví, že je to pro ni rozsudek smrti. Půlroční kluk Tiko zatím kamarádí s papoušky, se psem, s lemurem. Neznáte mangustí slečnu, která je taky Zn.: sama?

videoMangusta hledá kamaráda
...
video video

Mangusta hledá kamaráda

Uši nejen sluší

Většina pejskařů si ani neuvědomuje, jak důležitá je pozornost věnovaná psím uším. Když pes začne klepat hlavou a drbat se, je už většinou zaděláno na pořádný problém. Veterinář, předepíše kapky a pejskovi se uleví. Majitel se zaraduje, ukončí léčbu, a to je většinou předčasné. Proto se psům ušní choroby vracejí a stávají se chronické. Jau! Umíte si představit, jak moc je to nepříjemné?

videoUši nejen sluší
...
video video

Uši nejen sluší

Partička

Různorodé zvířecí kolektivy jsou známe z pohádek i anekdot. A my jeden známe i ze života. Koza, koník a dva psi – partička k pohledání, když se na vodítkách venčí za humny. Auta i vlaky přibržďují. Lidi kroutí hlavami a fotí. Ale je to jen další důkaz, že nejen člověku je těžko samotnému. I zvířata potřebují kamarády a parťáky do života.

videoPartička
...
video video

Partička

Stopáž14 minut
Rok výroby 2012
 P ST
ŽánrMagazín