Hrajte si s námi v kouzelné zemi. Cyklus pro předškoláky

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Pojďte s námi do země Bimbuli, kde jsou pro vás připravená kouzla, hraní, cvičení a písničky. Je tu žirafa Bláža, která ráda vymýšlí zábavu pro kamarády, má ráda oslavy, ale je občas zapomětlivá a neumí kotrmelec. Jsou tu také její přátelé slon Pupino, kráva Bůča a také děti. Dnes budou mít žirafí den, a tak si zkusí natisknout žirafí puntíky, udělat kotrmelec a pak si pustí bimbulibednu, což je televize v zemi Bimbuli, která nás zavede za opravdovými žirafami.

Scénář: Martin Poláček. Výtvarnice: Romana Andělová. Režie: Jan Sládek

Na planetě Bimbuli

Bimbuli Byla jednou jedna malá holčička Adélka, kterou zavřeli do pokoje bez dětí a neměla si s kým hrát a povídat. Měla u sebe jen své plyšové kamarády – kravičku Bůču, slona Pupína a žirafku Blážu. Adélka se hrozně nudila, protože byla nemocná a ležela v nemocnici, a tak se rozhodla, že svoje plyšáky naučí, jak se dělá duha…

Romana Andělová Romana Andělová, výtvarnice a grafička, strávila jako dítědlouhý čas s diagnózou akutní leukémie na oddělení dětské hematologie. Postupně si stvořila úžasný pohádkový svět Krkounů a planety Bimbuli, který jí pomohl nejen přežít, ale postupně vystudovat, stát se mámou dvou krásných dětí a aktivně začít pomáhat malým pacientům.

Stopáž13 minut
Rok výroby 2011
 ST