Charitativní koncert na podporu Fondu seniorů Nadace Taťány Kuchařové, Krása pomoci. Přímý přenos zábavného večera z Divadla Hybernia moderují D. Písařovicová a V. Bernatský. Účinkují: H. Vondráčková, E. Farna, M. Rottrová, M. Jandová, Y. Simonová, M. Absolonová, D. Hůlka, J. Zíma, J. Suchý, K. Štědrý, B. Josef, P. Kolář, 4TET, No Name, dětský sbor Jiskřička a další. Režie A. Rezek

Fond seniorů Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci podporuje organizace a projekty jejichž náplní je péče o seniory v domácím či ústavním prostředí.

Pomáhejte s námi a společně změňme postoj společnosti vůči seniorům. Nebuďme lhostejní vůči seniorům a pomozme jim zlepšit podmínky, aby i na sklonku života mohli žít důstojně, což si bezpochyby zaslouží. Inspirujme seniory k aktivnímu životu, nabídněme a podporujme je v péči sama o sebe a svůj život. Naším dlouhodobým cílem je také změnit postoj společnosti a přesvědčit ji, aby zacházela se seniory s respektem a umožnila jim cítit se příjemně ve vyšším věku. Společnost na ně zapomíná a přitom senioři jsou stále ochotni podílet se na společenském životě.

Podpořte projekt pro seniory

Odešlete DMS ve tvaru: DMS FONDSENIORU na číslo 87 777

Stopáž80 minut
Rok výroby 2011
 L