Komici na jedničku

Jitka Molavcová

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Petr Nárožný přivítá ve svém pořadu vynikající herečku, komičku a všestrannou hudebnici, která v nadcházejících dnech oslaví významné životní jubileum (2012). Dále účinkují: J. Suchý, O. Havelka a V. Kopta. Režie A. Sirotková

Klikněte pro větší obrázekJitka Molavcová - česká zpěvačka, spisovatelka, muzikantka, moderátorka a herečka, hrající od roku 1970 až dodnes v divadle Semafor, kde je hlavní partnerkou Jiřímu Suchému.

Její profesionální život se změnil po celostátní pěvecké soutěži Talent v roce 1970, kterou vyhrála s písní Hany Hegerové Lásko má. V témže roce se zúčastnila konkurzu do divadla Semafor. Stala se jednou ze semaforských "girls", kde zpočátku zpívala v originále zejména francouzské šansony. Její výrazný talent se projevoval čím dál tím více a po účinkování v několika semaforských hrách (Kytice, Elektrická puma, Smutek bláznivých panen) se postupně stala hlavní ženskou osobností tohoto divadla.

80. léta byla pro Jitku Molavcovou začátkem její dlouholeté a velice úspěšné práce pro děti (pořady Malý televizní kabaret, Studio Kamarád, Kosmická čarodějnice), objevila se v řadě televizních pohádek jako Taneček přes dvě pekla, Královna koloběžka, Doktorská pohádka, O chytrém Honzovi a dalších.´

Dětské pořady se jí staly osudem dodnes, stejně jako divadlo Semafor. Když se v roce 1985 zrodila postava slečny Žofie Melicharové, věrné a zamilované hospodyně stárnoucího kabaretiéra, nepříliš vzdělaná, ale s velkým srdcem, získala svoji životní roli a velkou popularitu.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
  • 7. 9. 2017 20:22

    Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

  • 1. 9. 2017 19:31

    Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

  • 1. 9. 2017 10:56

    Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2012 – ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Jitka Molavcová
Jitka Molavcová

zpěvačka, herečka

* 17. 3. 1950