Úvod » Postavy seriálu

Milada Dvořáková (Mahulena Bočanová)

V mládí to asi nebyla zlá ženská. Nikdo z rodiny neví, kdy se to v ní zlomilo. Když se s Radimem objeví na scéně, vždy to skončí špatně.

Rozhovor s Mahulenou Bočanovou

Jaké životní zkoušky čekají na Miladu Dvořákovou v nových dílech Vyprávěj?

Bohužel osud své postavy daleko dopředu neznám a taky je nesmíme prozrazovat, aby se divák měl na co těšit. Rozhodně se z ní milé a sympatické děvče nestane, to můžu zaručit. Milada je skvěle napsaná záporná postava, a taková bude i dál.

Který okamžik z natáčení třetí řady seriálu jste si nejvíc užila?

Nejkrásnější jsou setkání s kolegy a kamarády, jejichž sestava je na tomhle seriálu fakt fenomenální. A to nemyslím jen kolegy herce, ale i realizační tým a štáb. Mě naplňuje profesně hlavně divadlo, ale na natáčení Vyprávěj se vždycky upřímně těším.

V čem pro vás mají osmdesátá léta, seriálová i ta skutečná, největší kouzlo?

Osmdesátá léta jsou moje mládí, jsem 67. ročník. Otřesná móda, blížící se pád komunismu, spousta nadějí, vizí a očekávání. Ale to jsem tak cítila já, Mahu. Milada rozhodně ne. Ta postava je mé duši na míle vzdálená, ale skvěle se mi hraje, jak to tak se zápornými postavami bývá.

Do jaké míry vám seriál Vyprávěj ovlivnil život?

Život mi seriál nezměnil vůbec. Já točím od dětství a na mou tvář už si lidé dávno zvykli. Nějaký masivní nárůst popularity nebo větší ztrátu soukromí jsem nezaznamenala.