StarDance IV

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 235  
Sdílet
| Poslat odkaz

Monika Absolonová & Václav Masaryk

Monika Absolonová

zpěvačka
výška 172 cm
34 let

Monika se narodila ve znamení Vah. O své účasti ve StarDance prý nepochybovala ani chvíli. Mezi její největší koníčky patří hraní v divadle, vaření a společnost kamarádů. Jejím nesplněným snem je mít svůj vlastní původní hit. Její oblíbené životní motto zní: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ Za svůj největší úspěch považuje to, že ji baví její práce a má kolem sebe lidi, které má ráda.

Jaké máte ve StarDance ambice?

Nevypadnout v prvním kole, naučit se tančit, neudělat Vaškovi ostudu a v neposlední řadě také zhubnout.

Jaké jsou vaše první dojmy z Vaška?

Strašně pozitivní. Modlila jsem se, abych nevyfasovala menšího tanečníka, než jsem já. Z toho bych měla okamžitě mindrák (smích). Naštěstí je Vašek o malinko větší než já, a navíc je ve věku mého bratra, takže s komunikací nemáme nejmenší problém. Je to milý, hezký kluk a já doufám, že bude mít spoustu fanynek, které nám budou posílat hlasy (smích).

Jak vypadala vaše první tréninková hodina?

Nejdříve mi Vašek pouštěl hudbu. Pak mi začal ukazovat základní kroky waltzu, který mi kupodivu docela šel. Byl příjemný a pořád mě chválil, což já potřebuji. Sklon kritizovat se mám sama tak velký, že nepotřebuji, aby mě kritizoval ještě někdo další. Když mi něco nejde, jsem na sebe dost naštvaná.

Co vás nejvíc překvapilo?

Ze začátku jsem myslela, že to bude jen legrace, teď už vím, že je to pekelná dřina. Jsem dost aktivní a činorodá. Po prvních trénincích jsem měla pocit, že mi někdo vypumpoval tělo i mozek.

Čeho se nejvíce bojíte?

Právě toho abych náročné tréninky zvládala fyzicky. Před časem mě trápily problémy s krční páteří.

Stydíte se při tanci?

Stud odbourávám alkoholem. Na parket vyrážím mezi posledními a pracně si tam buduji svůj vlastní prostor (smích).

Tušíte, kde budou vaše silnější a slabší stránky?

O silných nic nevím, ty slabší vidím zatím úplně všude. Škoda, že ten tanec nemůžeme nějak okecat (smích).

Co vás po prvních trénincích nejvíc bolí?

Chodidla. Vůbec jsem netušila, že mám svaly i na palcích. Už po dvou hodinách jsem měla luxusní puchýře.

Jak si udržujete fyzičku?

Upřímně? Mám období, kdy se své tělesné schránce věnuji, a pak období, kdy se jí nevěnuji. V posilovně jsem byla naposledy před rokem. Od chvíle, kdy jsem věděla, že půjdu do StarDance, jsem začala trpět obžerstvím a utěšovala se tím, že kila navíc hravě shodím. Jsem na sebe dost zvědavá (smích).

Václav Masaryk

tanečník
výška 181 cm
20 let

Vašek se narodil ve znamení Štíra. Za svůj největší úspěch považuje to, že ho baví život a má skvělou rodinu, která ho vždy podpoří. Mezi jeho profesní sny patří vítězství na Mistrovství republiky a co nejlepší umístění na zahraničních soutěžích. Mezi jeho koníčky patří fotbal, posilování, plavání, tenis a badminton. Jeho oblíbené motto zní: „Žij každý den, jako bys právě v„něm měl prožít celý svůj život.“

Jaké jsou vaše první dojmy z Moniky?

Monika mě nadchla. Myslel jsem si, že s ní bude mnohem větší práce. Věděla, o čem tanec je a výborně cítila rytmus. Učí se rychle, takže dojmy jsou úžasné.

Co jste řekl Monice na prvním tréninku?

Ať zastrčí břicho (smích). A ona se zklamaně podívala a prohlásila, že ho má zastrčené.

Čím vás Monika nejvíce překvapila?

Vždycky to byla má oblíbená zpěvačka. V osobním kontaktu nebyla arogantní a namyšlená. Když jí řeknu, že jsem neobědval, hned mi donese housku. Snaží se mi ve všem pomáhat.

Od kolika let tančíte?

Na tanečním parketě jsem stál poprvé v šesti letech, aniž bych tušil, co je to rytmus. A začal jsem hrát taky fotbal. Šest let jsem tančil a zároveň hrál fotbal. Kluci se mi smáli, že tančím. Jednoho dne jsem si musel vybrat. Vybral jsem si tanec a nikdy jsem nelitoval.

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Nejvíce se bojím hodnocení pana Chlopčíka (smích). Taky toho, že upadnu na parketě nebo nedokážu promluvit na kameru při přímém přenosu.

Zažil jste při tanci nějaké zranění?

Několikrát jsem dostal loktem do nosu a spustila se mi krev nebo mé partnerce někdo šlápnul na nohu. Jednou jsem si zlomil při tanci palec. Nic vážnějšího jsem naštěstí nezažil.

Kdy se na parketě cítíte špatně?

Když jsme rozhádaní nebo když je někdo z nás nemocný. To jsou nejhorší věci, které vás na parketě mohou potkat.

Co jste se díky tanci naučil?

Myslím, že tanec mě naučil chovat se kulturně a dal mi sebevědomí.

Vzpomněl byste si na nějaký svůj taneční trapas?

Na docela důležité soutěži se mi neustále rozepínal vršek mého kostýmu, který si zapínáme mezi nohama. Tak jsem si ho pro jistotu zapnul zavíracími špendlíky. Při sambě, což je poměrně uvolněný tanec pánve, mě špendlíky, které se otevřely, začaly strašně píchat. Celý tanec jsem poskakoval jak blázen. Sambu jsem měl tehdy kupodivu hodnocenou stejně jako ostatní tance (smích). Taky jsem několikrát tančil s rozepnutým poklopcem.

Stopáž: 60 minut – Rok výroby: 2011 – ST
Žánr: Zábava
Soutěžní dvojice
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Anketa
StarDance jedním slovem je pro vás:
15 % krása 6 % noblesa 10 % zábava 5 % elegance 4 % sobota 18 % tanec 3 % profesionalita 39 % radost