Služby v našich službách plus

Penziony, kempy a chaty

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Víte, jak má vypadat chatka, připravená pro vaše ubytování? Odpověď najdete v dalším dílu atraktivního vzdělávacího cyklu. Režie P. Prchal

Nový atraktivní osmadvacetidílný vzdělávací cyklus je pestrou mozaikou informací o nejrůznějších odvětvích a tématech, týkajících se cestovního ruchu. Zábavné informatorium je určeno pro běžné uživatele služeb i profesionály, vzdělávající se v oboru. Druhá, osmnáctidílná série – Služby v našich službách plus – je určena především divákům, kteří již mají s tímto oborem nějaké zkušenosti a nebo se v něm vzdělávají. Čtvrtý díl této série je věnován penzionům, kempům a chatám.

Ne každý cizinec zamíří do luxusního hotelu. Řada ze zahraničních návštěvníků naší země se chce podívat do regionů, poznat místní život a neutratit moc peněz. Také mnozí domácí turisté nevlastní chalupu či chatu a rádi by prožili levnou dovolenou v domáckém a útulném ubytovacím zařízení. Mají hned několik možností. Mohou třeba zamířit do penzionu. A co by měl takový správný penzion nabízet? Další možností je kemp. Anebo se nabízí ubytování v chatkách. Aby se do těchto míst turista rád vrátil a případně je doporučil i svým známým, musí ovšem i tato zařízení nabídnout určitý standard, případně i něco navíc.

Slovo dostala odbornice Miroslava Luprichová, čestná prezidentka Asociace hotelů a restaurací ČR. Ve scénkách vystupuje Ivo Musil. Komentář čtou Tereza Vinická a Lubor Šplíchal. Scénář a režie: Petr Prchal, kamera: Stano Slušný, Jan Heller.

Chat:

 • Ing. Miroslava Luprichová – V úterý 22. září 2009 od 17:20
  čestná prezidentka Asociace hotelů a restaurací ČR, spolumajitelka a provozovatelka pražského Pensionu Lucie****, navrženého na „Pension roku 2009“, majitelka cestovní agentury LUUL tour.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Robert 24. 10. 2011 08:20

  DVD

  Dobrý den, je možné někde získat všechny díly "Služby v našich službách"? Děkuji…

 • 4. 11. 2010 15:48

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Karel 29. 8. 2010 17:20

  Lzi

  Ten chat s tim kecalkelkem se fakt povedl. Lze tam jedna basen...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 18 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady