TV program Osobní program  
 

Diskuze

  • Nunev 29. 10. 2014 23:38 Celá diskuse

    Souhlas

    Úplně souhlasím a přidávám tento svůj komentář:
    Dobrý den, každy den se dívám na ČT 24 a žasnu, jaký kolotoč roztočila ohledně vyznamenaných prezidentem Milošem Zemanem. Když pořád mluvíte o tom, že společnost je rozpolcená na toto téma, proč nedate prostor i nějakému stoupenci pana prezidenta. Já uvažuji o tom, že nebudu platit ČT koncesionářské poplatky, protože z toho, co jsem viděl dnes večer 29.10.2014 v Údálostech a komentařích je do nebe volající. Vždyť vy překrucujete události a hlavně mě připadá, že všichní politologové a komantátoří jsou placené prezidentem Obamou. Proč paní Gorbaněvskou například nevyznamenali Václav Havel nebo V. Klaus, když kritizujete, že prezident M. Zeman by neměl vyznamenávat mrtvé. Zvete k vám pouze histerici, kteří se do dnes nemohou smířit s tím, že ten senilní deděk nevyhral volby. Nechci o tom dále se rozepisovávat, ale já osbně nebudu podporovat takovou veřejno právní televizi. Proč Usa vnucují celému světu svoji tzv. demokraciii. Kam vstoupili vojensky, všechno rozvrátily. Porazily Taliban, porazily IS? Jak říkal pan Bělohradský, svět nemůže být jednopolární

Reagujte na komentář


Zpráva se neobjeví v diskusi, bude zaslána e-mailem jen autorovi příspěvku.


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

 

Novinky

18. 05. '09 - Vítězem ESC 2009 se stalo Norsko!

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest v Moskvě se stal Alexander Rybakov. Původem Bělorus, který soutěžil za Norsko se songem Fairytale. Další umístění si můžete přečíst ve finálovém žebříčku.
více

15. 05. '09 - Finále!

Ve čtvrtečním semifinále rozhodli diváci o zbývajících deseti volných místech ve finále. Znamená to, že nyní máme všech 25 finalistů, kteří vystoupí tuto sobotu od 21:00 opět v Moskvě. Vy můžete opět rozhodovat o svých favoritech a posílat jim hlasy.
více

12. 05. '09 - Jak správně hlasovat

Přes 100 miliónů diváků bude rozhodovat o tom, která píseň se stane vítězem ESC 2009. I vy můžete být mezi nimi!
více

11. 05. '09 - Semifinále ESC již zítra, možná nám můžete pomoci ;-)

Týden příprav a mediálního kolotoče v Moskvě je za námi, dnes již dvě ostré zkoušky a zítra jdeme do semifinále. Abychom postoupili do finále nám můžete pomoci i Vy, i když přímo hlasovat nemůžete. Nemáte přátele nebo známé v některé z "našich" semifinálových zemí?
více

07. 05. '09 - Chaty

Ptejte se už teď našich hostů na chatu!
více

archiv zpráv

Vysílání:

Eurovision Song Contest 2009
sobota 16. 5. 2009 ve 21:00 na ČT1

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 195 minut
Rok výroby: 2009
L

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 675

 
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek