TV program Osobní program  
 

Diskuze

 • pepa 31. 10. 2009 22:30 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ach jo

  kdyby ct venovala minimalne stejne usili na tvorbu eurosongu jako na duety tak bychom se dostali na rozhodne vyssi sledovanost eurovize u nas!! jinak ty duety nevim koho maji zaujmout ale me to prijde neslane nemastne . CHCEM PORADNEJ EUROSONG

 • .. 11. 10. 2009 12:50 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Inteligence

  A ja se ani nedivím, o inteligentního člověka v čt nezavadíte.!!!

 • g2 28. 8. 2009 22:53 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  nemá to cenu

  česká televize je další z institucí, která si dělá co chce. v našem státě se tomu ani nedivím. celá evropa bere ESC jako svátek hudby, jenom prudcí inteligenti z čt ne, a tak proč se zapojovat. díky bohu že je zde demokracie a můžeme si vybrat pořady v naší veřejnoprávní placené televizi. (pro méně inteligentní vedení, toto byla ironie)

  • renata makulova 3. 9. 2009 22:55 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   pastor emil adam

   zdravim psala sem vam ale neodepsal ste mi ja vim ze vy ste nekdo ja nejsem nic obycejna romka co schani pastora abi mi pomohl k vire nevim jestli mi odepiste vite neco onem emil adam?dekuji fialka

 • Gnosorue 5. 8. 2009 21:43 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Pohodička ...

  Hele lidi, je mi to líto, ale s náma to na Eurosongu stejně asi lepší nebude, tak si to tak neberte. Ať si tam kdákaj a hopsaj maškary a udělujou si vzájemně bodíky, kašlete na to. Jděte se projít na čerstvej vzduch, jděte si zasportovat nebo za nějakou zábavou a uvidíte, že je vám fajn a nějakej Eurosong máte na háku.

 • petice 28. 7. 2009 12:59 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  eurosong petice

  http://www.petice.net/eurosong-2010

 • cipela 27. 7. 2009 18:16 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  cipela

  jo a otazecka-proc se neucastníme ani Junior ESC a nerikejte ze nemame na to interprety-Farna,5angels!,Dalmatins.......................................

 • cipela 27. 7. 2009 18:12 Reagovat 0 +1 -1 0

  cipela

  mimochodem omlouvám se za chyby v textu-jsem tak nasranej že píšu s chybama

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • cipela 27. 7. 2009 18:11 Reagovat 0 +1 -1 0

  Eurovision 2010 v Čr

  Je mi z vás špatně.Uvědomujete si že tento pořad měl i své přiznivce.No nebylo jich mnoho ale aspon někdo.A ted nám to zrusite.Vjetsina navstevníku nejj blogu o Eurovizi-mimochodem tento web to není ani omyle.Odakz na ten blog je www.eurovize.sblog.cz jsou v soku.Vetsina se na ct dívala jen kvůli ESC a ted se na vás vyserou a divíte se.Já vám radím udělejte ESC 2010 a usporádejte kvalitní finále jako na slovensku.Oslovte např. Sámera a Rumla ale i ostatní jako je Lucka Vondráčková nebo Kolář.Dejte alespon 10x za den upoutávku na tuto soute a uvidíte že to půjde.Mimochodem na netu je už asi 10 peticí proti odstoupení a podpisy stále přibívají.No a pokud odstoupíte tak no coment.Akorát dokážeme že na to nemáme.Aha pardon-že na to naše ČT 1 nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Gnosorue 5. 8. 2009 21:32 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   Pobavila jsi mě...

   No tak s nemastnou neslanou Lucií Fondráčkovou a chroptivým Issou to opravdu holka vytáhneš na první místo, ale od konce pořadí. :-DDDDDDDDDD Mimochodem Slovensko pro to opravdu udělalo kus dobrý práce a ve finále jim to bylo bohužel k prdu.

   • Daniel 7. 8. 2009 00:06 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

    Nesmysl

    Tak Lucka V. je všechno jen ne nemastná neslaná,kdyby taková totiž byla, vůbec by ti nevadila a nestála by ti nijak zato,abys ji tady pomlouval(a), to už tak bývá,že vadí jen ten,kdo je výraznej :)))))) Já mám LV fakt hodně rád a už dlouho. Taky je mi líto,že ES končíme s takovou ostudou, že odcházíme se staženým ocasem, trapně, a ještě s takovýma proklamacema, jakože nám to nestojí za námahu...Všichni víme, že jen ČT na to nemá, nezaměstnala správný lidi, už to,že komentoval ubožák rejžák svým ubožáckým způsobem byl signál,že ČT to pouští..Škoda, že dává prostor všem jen ne normálním písničkám.

    • Gnosorue 7. 8. 2009 20:25 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

     Milý Danieli, právě jsi se hezky usvědčil. Díky tomu, že Lucii Vondráčkovou bezmezně obdivuješ, tak na ní samozřejmě nevidíš nedostatky a je pro tebe star nr. 1. Já tě prosím, aby jsi mi nepodsouval vlastní zdůvodnění toho, proč já ji kritizuju. Jsou to nesmysly co mi tvrdíš. Podle mě je při dobré vůli jen průměrná zpěvačka na našem trhu, v evropském formátu prakticky nula. Ostatní už komentovat nehodlám. Přeju ti hodně zážitků z úžasné tvorby tvojí oblíbenkyně.

     • Dan 13. 8. 2009 01:02 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

      Ale prosimtebe, ty máš problém!:))))

      No právě, když je podle tebe tak průměrná, proč máš takovou potřebu se jí zabývat? To je fakt dost divný a usvědčuje to spíš tebe z toho, že jsi zaujatej a vysazenej.Je to úplně fuk, myslím, že v evropském rozměru jsou tady nuly všichni zpěváci a zpěvačky kromě pár starých zoombies,kteří měli výhodu 40 let masírungu každý den v médiích, takže i tenhle argument je nesmysl.Každej má pozitiva i nedostatky, s tím problém nemám, ty tady ale zvracíš jednostranně a zbytečně.

      • Gnosorue 17. 8. 2009 14:47 Reagovat 0 +1 -1 0

       :-)

       Tvoje argumenty jsou snůškou blábolů a nelogických úsudků. Meleš blitky pořád dokola. Kolik ti je ? Patnáct ? To by odpovídalo. Lituji, že jsem věnoval čas tvým "poznatkům". Měj se krásně, ty obdivovatelko pseudocelebrit a obzvlášť zpěvaček bez šťávy a soudnosti. Přeji ti krásný den.

       Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

       • Dan 12. 12. 2009 14:28 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

        Gnosorue na konci sil :)))))

        Koukám,že jsem měl pravdu.Negativní fixace na zpěvačku, jo to je pak těžkej problém!:)))))))) A Eurosongu je škoda. Stačilo by věnovat mu to, co mu daly ostatní státy a neposílat komentovat člověka,kterej pop nenávidí.

 • Tomik 25. 7. 2009 01:12 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

  2

  Tak, protože jsem se již pár měsíců nedíval na web, tedy co se tohoto tématu týče, udělal jsem to nyní a protože jsem zastánce i Junior songu, začal jsem zde. Každý kdo má zájem si tam může najít co chce a posoudit kvalitu. Jen je zajímavé, jak televize od televize je inčí přístup. Dá se vysledovat, jak oné tv se z toho snaží dostat maximum (min. zaujmout a pobavit), jen když se podívám na přístup ČT (a to jsem jejím příznivcem) a zde se vracím k Eurosongu jako takovému, ČT zde nepředvedla lautr zhola nic. NEZAUJALA a ani NEPOBAVILA a to by očekávala nějakou SLEDOVANOST. Jestli oni tam neupadli na hlavičku, hm, ale to by se jim spíše rozbřesklo, ale mám návrh, vypusťme tedy příští ročník, tedy co se týče velkého finále a zaměřme se na republikové finále, odkud vyjde vítěz pro účast v EUROSONGU pro rok 2011, nebo jste, potažmo jsme, tací srábci ?? Já osobně myslím, že na to máme.

  • čug 25. 7. 2009 01:31 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   dporučuji čt

   http://www.youtube.com/watch?v=uy8ec4tHxcQ&NR=1 asi takto by se měli bavit i diváci ve studiu

 • Tomík 25. 7. 2009 00:26 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  no a vlastně se to dalo i čekat. Ještě takous jakous sledovanostasi mlo první kolo a tím to vlastně krachlo. To jak se k tomu realizační štáb postavil bylo vlastně možno zhlédnout letost. To že někdo vybral jednoho účastníka vyslal jej tam, hmm ... nic ve zlém, ale to bych zvládnul také. Ale vyhlásit národní soutěž amatérů s velkým finále, které by zabralo třebas celý večer, to již chce profiky a né partičku amatérů. Jen by mě zajímalo, proč se vlastně ČT vůbec o tento pořad snažila. I když, snažila se vůbec ?? Letos o tom nemám zcela jasno, no a pak je tu ta včerejší zprava. Tak že, co říct závěrem ?? HAMBA VÁM

  « | | 3 4 5 6 7 | | » (59)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

 

Novinky

18. 05. '09 - Vítězem ESC 2009 se stalo Norsko!

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest v Moskvě se stal Alexander Rybakov. Původem Bělorus, který soutěžil za Norsko se songem Fairytale. Další umístění si můžete přečíst ve finálovém žebříčku.
více

15. 05. '09 - Finále!

Ve čtvrtečním semifinále rozhodli diváci o zbývajících deseti volných místech ve finále. Znamená to, že nyní máme všech 25 finalistů, kteří vystoupí tuto sobotu od 21:00 opět v Moskvě. Vy můžete opět rozhodovat o svých favoritech a posílat jim hlasy.
více

12. 05. '09 - Jak správně hlasovat

Přes 100 miliónů diváků bude rozhodovat o tom, která píseň se stane vítězem ESC 2009. I vy můžete být mezi nimi!
více

11. 05. '09 - Semifinále ESC již zítra, možná nám můžete pomoci ;-)

Týden příprav a mediálního kolotoče v Moskvě je za námi, dnes již dvě ostré zkoušky a zítra jdeme do semifinále. Abychom postoupili do finále nám můžete pomoci i Vy, i když přímo hlasovat nemůžete. Nemáte přátele nebo známé v některé z "našich" semifinálových zemí?
více

07. 05. '09 - Chaty

Ptejte se už teď našich hostů na chatu!
více

archiv zpráv

Vysílání:

Eurovision Song Contest 2009
sobota 16. 5. 2009 ve 21:00 na ČT1

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 195 minut
Rok výroby: 2009
L

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 675

 
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek