TV program Osobní program  
 

Diskuze

  • Zdeněk Huja 9. 6. 2010 19:20 Celá diskuse

    Cipela

    Česká republika prostě do Německa musí...Jsou to přece naší sousedé. Všechny země kolem nás se účastní, jen ČR musí bejt vyjímka co? Skara tak už s tím něco dělejte! Neseďte na řitích a začněte konat. No ale vy raději dáte Stardance - taková hovadina až to bolííí. Mladí lidé chcou taky zábavu. Dopřejte nám to co si dopřává celá Evropa. Vyberme kvalitního reprezentanta a k němu ještě kvalitnější píseň a uvidíte že to půjde. Letošní Slovensko má fanoušky po celé Evropě a loňské Česko sotva. Gipsy.cz byl totální propadák a za to můžete jen vy. Kdyby jste poslaly Sámera - bylo by to o poznání lepší. Hlásám tedy - CHCEME ČESKOU REPUBLIKU NA ESC 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reagujte na komentář


Zpráva se neobjeví v diskusi, bude zaslána e-mailem jen autorovi příspěvku.


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

 

Novinky

18. 05. '09 - Vítězem ESC 2009 se stalo Norsko!

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest v Moskvě se stal Alexander Rybakov. Původem Bělorus, který soutěžil za Norsko se songem Fairytale. Další umístění si můžete přečíst ve finálovém žebříčku.
více

15. 05. '09 - Finále!

Ve čtvrtečním semifinále rozhodli diváci o zbývajících deseti volných místech ve finále. Znamená to, že nyní máme všech 25 finalistů, kteří vystoupí tuto sobotu od 21:00 opět v Moskvě. Vy můžete opět rozhodovat o svých favoritech a posílat jim hlasy.
více

12. 05. '09 - Jak správně hlasovat

Přes 100 miliónů diváků bude rozhodovat o tom, která píseň se stane vítězem ESC 2009. I vy můžete být mezi nimi!
více

11. 05. '09 - Semifinále ESC již zítra, možná nám můžete pomoci ;-)

Týden příprav a mediálního kolotoče v Moskvě je za námi, dnes již dvě ostré zkoušky a zítra jdeme do semifinále. Abychom postoupili do finále nám můžete pomoci i Vy, i když přímo hlasovat nemůžete. Nemáte přátele nebo známé v některé z "našich" semifinálových zemí?
více

07. 05. '09 - Chaty

Ptejte se už teď našich hostů na chatu!
více

archiv zpráv

Vysílání:

Eurovision Song Contest 2009
sobota 16. 5. 2009 ve 21:00 na ČT1

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu
Nastavit připomenutí Přidat do Osobního programu

Stopáž: 195 minut
Rok výroby: 2009
L

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 675

 
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek