Předchozí díl | Následující díl

4teens (7/7)

Byla to soda

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 17  
Sdílet
| Poslat odkaz

Závěr seriálu České televize o sedmi novopečených gymnazistech, jejich profesorech, rodičích, kamarádech a tajemném autorovi komiksů ve školním internetovém časopise. Hrají: O. Malý, T. Beranová, M. Etzler, E. Kočičková, P. Zedníček, P. Bjelac, Z. Maurery, J. Dvořák, A. Neubauerová, L. Šteflová, M. Sedláček, O. Hajlich a další. Scénář I. Hlaváčková a I. Pavlová. Kamera P. Hoznauer a P. Kožušník. Režie P. Jandourek

V hlavní roli Milan Doubrava

Jako velká voda přijede k Doubravům na návštěvu bratr Vesny Doubravové, chorvatský strýček Drago, černá ovce rodiny. Tento milovník žen a fotbalový nadšenec se rozhodne vzít si Milana do parády… Podle Draga je totiž klíčem k úspěchu u holek fotbal. Milan se pokouší o fotbalové kličky, tvrdě trénuje, ale moc mu to nejde. Dája nechtěně Milanovi vypne monitor ze sítě, a překazí tak Milanovi poslední level jeho souboje s Red Devilem, který spolu po netu vedou od začátku školního roku. Náhodou vyjde najevo, že Red Devil je Míša a že její soupeř, kterého zná pod přezdívkou Guru, je právě Milan. Ani jeden z nich po celou dobu netušil, s kým celý rok chatuje, a pro oba je to šok.

Není to však jediné odhalení, ke kterému dojde. Milan zjistí kdo je Ghost, ale udělá s ním dohodu. Aby si Milan získal Míšu, začne pro ni programovat hru Red Devil se vrací. Ghost bude ten, který mu ke hře udělá grafiku. Míšu hra zaujme natolik, že si tajně vezme Milanův mobil, v němž má trailer hry, což je vyhodnoceno jako krádež.

Míša má krátce před prestižním skejťáckým závodem Absurd Hills, ale nemá ho na čem jet. O skejt ji připravil nerudný domovník. Milan ji zachrání a půjčí jí svoje prkno. Míša na něm vyhrává vytoužený pohár. Milana jako projev svého obdivu k jeho „programátorským“ schopnostem a též jako poděkování za skejt pozve do kina!

Školní fotbalové mužstvo nastupuje k zápasu o finále turnaje. Gympl postihla epidemie chřipky, což se projevuje i na nedostatku hráčů. Trenér Kroupa tak v nouzi postaví do týmu i Milana Doubravu. Jeho excelentní gól je pro všechny překvapením…

Konec školního roku, vysvědčení a společné foto ještě před tím, než se rozutečou na prázdniny. Prošli mnoha zkouškami, splnilo se jim pár jejich snů, několikrát si taky sáhli ke dnu. Co všechno je ještě čeká? To už je téma jiného příběhu. Ten náš právě končí.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Monika 1. 4. 2015 15:36

  Kde je scénáristka?

  Koukám na fotkách jak moc si herci a všichni ostatní užívali radosti z povedené práce, kte…

 • Ady 27. 4. 2014 21:56

  Nejlepší český seriál!

  Jak moc bych chtěla aby byly další díly :3

 • 10. 9. 2013 17:04

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 54 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu