4teens (6/7)

Ples

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rodinný seriál České televize o sedmi novopečených gymnazistech, jejich profesorech, rodičích, kamarádech a tajemném autorovi komiksů ve školním internetovém časopise. Hrají: O. Malý, T. Beranová, A. Neubauerová, M. Etzler, E. Kočičková, Z. Žádníková, D. Suchařípa, I. Pazderková, O. Pavelka, L. Šteflová, M. Sedláček, A. Černý a další. Scénář I. Hlaváčková a I. Pavlová. Kamera P. Hoznauer a P. Kožušník. Režie P. Jandourek

V hlavní roli Patricie (Paty) Pelikánová

Paty, která je pod vlivem ambiciózní matky, má příležitost nafotit svůj první book. Prvotřídní fotograf, kterého jí máma sežene, však v ateliéru začne Paty sexuálně obtěžovat. Ta se s tím doma bojí svěřit, protože máma nechce, aby si takovou příležitost zkazila.

Mezitím se Patricii podaří založit družstvo roztleskávaček. Trénuje je máma skejťačky Míši Turkové, Hanka. Paty, která se vidí na místě kapitánky, je však přijata pouze podmínečně. Začne ale tvrdě trénovat se svým tátou, který je bývalým tanečníkem, a podaří se jí uspět.

Na tréninku roztleskávaček se setkávají Hanka Turková (máma Míši) a Oskar Pelikán (otec Paty). Jsou bývalými tanečními partnery. A tak tu překvapivě máme dva skvělé tanečníky, kteří zajistí předtančení pro nadcházející výroční ples gymnázia.

Na tomto plese má své první vystoupení i družstvo roztleskávaček. Dája samozřejmě vše systematicky dokumentuje pro 4teens. Milan pokračuje na netu v souboji se stále neznámým Red Devilem. Před úchylným fotografem se Paty vydá zachránit Petr Kocman, který ji už dávno miluje.

Dofotí Paty svůj book a přijme fotografovy návrhy k focení aktů? Co vše nám prozradí Ghost v komiksech ve 4teens?

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Monika 1. 4. 2015 15:36

  Kde je scénáristka?

  Koukám na fotkách jak moc si herci a všichni ostatní užívali radosti z povedené práce, kte…

 • Ady 27. 4. 2014 21:56

  Nejlepší český seriál!

  Jak moc bych chtěla aby byly další díly :3

 • 10. 9. 2013 17:04

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 54 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu