4teens (5/7)

Lyžák

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nový rodinný seriál České televize o sedmi novopečených gymnazistech, jejich profesorech, rodičích, kamarádech a tajemném autorovi komiksů ve školním internetovém časopise. Hrají: O. Malý, T. Beranová, T. Materna, M. Etzler, P. Hřebíčková, K. Hádek, L. Vondráčková, V. Chaloupková, L. Šteflová, A. Neubauerová, T. Hlaváček, D. Křížová, R. Pařík a další. Scénář I. Hlaváčková a I. Pavlová. Kamera P. Hoznauer a P. Kožušník. Režie P. Jandourek

V hlavní roli Jirka Prchal

Třída 1. A odjíždí na lyžák. Všichni se těší, ale pro Milana je pobyt na čerstvém vzduchu, bez počítače a se sportovním programem naprosté utrpení. K velkému pobavení svých spolužáků zlikviduje nejdříve lyže a následně i snowboard. To Jirka Prchal to válí nejen na snowboardu, ale i s holkama. Ovšem stejně jako Milanovi i jemu chybí připojení na internet. Při pátrání po wifině se ve vedlejším hotelu seznámí s přitažlivou recepční Marií a prožije s ní milostný románek.

Na lyžáku se zamiluje také Paty, a to do instruktura Kryštofa, který však překvapivě její city neopětuje. Svou šanci nevyužije ani Milan, když má příležitost políbit Míšu. O vyznání lásky se pokusí i Jindra Sluka, který chová náklonnost k Dáje. Aby si ho víc všímala, daruje jí její portrét, který mu pro ni nakreslil Jirka Prchal. Oba kluci si myslí, že to zabere.

Dája je zklamaná, myslela si na Jirku. Je tedy překvapena, když na ni v lyžárně čeká někdo jiný. Jindra se ze svého fiaska odchází léčit do baru v hotelu. Přebere a cestou zpátky zapadne do sněhové závěje. Milan, Amos a Petr se jej vydají hledat. Narazí však na Jirku, který se vrací ze svého rande. Najdou Jindru nebo budou muset přivolat horskou službu?

Dája analyzuje svůj portrét a přichází na skandální zjištění. Už ví, kdo je Ghost!!!

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Monika 1. 4. 2015 15:36

  Kde je scénáristka?

  Koukám na fotkách jak moc si herci a všichni ostatní užívali radosti z povedené práce, kte…

 • Ady 27. 4. 2014 21:56

  Nejlepší český seriál!

  Jak moc bych chtěla aby byly další díly :3

 • 10. 9. 2013 17:04

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 54 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu