Dobročinná akademie aneb Paraple 2009

Zdeněk Svěrák uvádí přímý přenos zábavného programu ve prospěch konta Paraple. Účinkují: G. Demeterová, R. Holý, M. Ruppert, T. Klus, Blue Effect a Sedmihlásek. Režie P. Burian

V České republice zasáhne úraz s poraněním míchy každý týden do života čtyř lidí. V jedné vteřině – při sportu, v autě, při práci, doma – se vše změní. Musí začít znovu, jinak, na vozíku. Centrum Paraple jim pomáhá najít cestu dál.
Pořad ČT vysílaný 28. 9. 2009 v přímém přenosu ze Žižkovského divadla Járy Cimrmana Dobročinná akademie ve prospěch Centra Paraple je opět tady, tentokrát ve znamení oslav dokončení první etapy přístavby Centra Paraple, kde bude prostor pro tělocvičnu pro rehabilitaci i sport, místnosti pro nácvik soběstačnosti v každodenních činnostech, učebny pro kurzy se zázemím pro lektory, pokoje pro ubytování klientů, sklady i dílna na opravu kompenzačních pomůcek klientů.
Těšit se můžete na Zdeňka Svěráka, autora a současně moderátora pořadu, setkáte se rovněž s řadou populárních či jinak zajímavých osobností. Účinkují: Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Roman Holý, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Gabriela Demeterová, Blue Effect, Sedmihlásek a další.
Třešničkou na dortu pak bude finanční částka, kterou společnými silami vybereme
a pošleme na konto Paraple. Přispět lze buď telefonicky na čísla uvedená na obrazovce
anebo prostřednictvím dárcovské sms ve tvaru DMS PARAPLE na číslo: 87777

Konto „Paraple“:
KB Praha 10006–18831021/0100
konst. symbol: 379
variabilní symbol: KONTO PARAPLE

Stopáž60 minut
Rok výroby 2009
 L
ŽánrZábava