Trávíte celé dny za pracovním stolem v kanceláři? Poradíme vám, jak se obléci, abyste bez problému zvládli všechny úkoly i své kolegy (2009)

Cyklus představuje divákům různé pohledy a názory na otázky oblékání moderního člověka. Zábavnou formou jim poskytuje rady a ukazuje možnosti, jak obohatit svůj šatník v rámci svých finančních či jiných možností či společenského postavení.

Jednotlivé díly zahrnují široké spektrum situací a témat od velkých společenských akcí či návštěvy u přátel, přes oblékání při sportu, využití pracovních oděvů až k vhodnému oblečení při oficiálním i neformálním jednání, návštěv institucí a úřadů, ale i oblečení pro volný čas. Módní hlídka v čele s Kapitánem vždy nalézá a „zatýká“ ty, kteří se proti vhodnému oblečení prohřešili, a sjednává nápravu.

Tentokrát naši poradci přicházejí do jedné nejmenované kanceláře, která se díky nevhodnému oblečení stává místem řady problémů. Ale hlavně se dozvíte, jak se obléci, abyste se při práci v kanceláři cítili dobře, nečinili problémy svému okolí, neodváděli pozornost od pracovních úkolů, ale zachovali si respekt kolegů i všech ostatních.

Stopáž8 minut
Rok výroby 2009
 ST