Víte, jak se obléknout, když záleží na prvním dojmu? Jak se oblékat v různých životních situacích (2009). Hrají: M. Kavalčík, A. Hrnečková, P. Reif a P. Kotmelová. Režie J. Turek

Cyklus představí divákům různé pohledy a názory na otázky oblékání moderního člověka, zábavnou formou jim poskytne rady a ukáže možnosti, jak obohatit svůj šatník v rámci svých finančních či jiných možností či společenského postavení.

Jednotlivé díly budou zahrnovat široké spektrum situací a témat od velkých společenských akcí či návštěvy u přátel, přes oblékání při sportu, využití pracovních oděvů až k vhodnému oblečení při oficiálním i neformálním jednání, návštěv institucí a úřadů, ale i oblečení pro volný čas.

Módní hlídka v čele s Kapitánem vždy nalezne a „zatkne“ ty, kteří se proti vhodnému oblečení prohřešili, a sjedná nápravu.

V úvodním díle cyklu si posvítí na ty, kteří přicházejí hledat práci a k přijímacímu pohovoru se obléknou tak nešťastně, že na první pohled vzbudí nedůvěru. Módní hlídka nalezeného provinilce předvede před odborníky, kteří mu poradí, obléknou ho a vyšlou zpět celou situaci napravit.

Stopáž8 minut
Rok výroby 2009
 ST