Den D – I. řada

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 8  
Sdílet
| Poslat odkaz

Investoři – I. řada:

Ivan Pilný

Po roce 89 stál v čele české pobočky Microsoftu a Českého telecomu, kam zavedl některé neotřelé metody budování týmu. V současnosti dělá jen co ho baví a své peníze chce investovat do zajímavých projektů i mimo informační technologie.

Ondřej Bartoš

Představitel mladé generace soukromých investorů se kolem začínajících projektů pohybuje přes 10 let. Svůj první milion vydělal při studiu VŠE. Doposud prodal podíly zhruba dvou desítek firem po celé Evropě, je členem poroty Podnikatel roku a řídí vlastní venture kapitálovou společnost, se kterou míří vysoko a daleko.

Dana Bérová

Bývalá ministryně informatiky. Má zkušenosti jako specialistka v mediálních společnostech, spravovala rozsáhlý majetek Karla Schwarzenberga a je spolumajitelkou společnosti, která dováží zboží z Indie a Nepálu. V současnosti je ředitelkou pro rozvoj obchodu významné poradenské firmy a soukromou investorkou.

Marta Nováková

Předsedkyně představenstva U&SLUNO. Miluje jízdu na kolečkových bruslích, jela dokonce in-line závod Le Mans. SLUNO se specializuje na vývoj a implementaci informačních systémů podporujících podnikové procesy v maloobchodních, velkoobchodních a distribučních společnostech a obchodních a logistických řetězcích. Poskytuje komplexní řešení od počátečních analýz podnikových procesů, přes implementaci informačních systémů, až po následný provoz a podporu instalovaných produktů.

Tomio Okamura

Narodil se v Tokiu, ale i v Japonsku o sobě říká, že je Čech. Ještě před pár lety prodával v tokijském kině popcorn a colu. Dnes jeho cestovní kancelář dováží do České republiky více než 120 tisíc turistů ročně. Je také spolumajitelem typicky české restaurace, obchodu s japonskými potravinami a propagátorem českého piva.

Stopáž: 45 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.