Přímý přenos charitativního koncertu Nadačního fondu Kapky naděje z Obecního domu v Praze. Účinkují: P. Kolář, E. Farna, P. Bende, No Name, L. Vondráčková, Inflagranti, I. Bartošová, P. Muk, Gipsy.cz, T. Kerndlová, M. David a děti z 9 vybraných škol. Večerem provázejí: J. Čenský, M. Vašut a V. Svobodová. Režie P. Soukup

Zasaďme Strom naděje, jehož mízou bude pomoc dětí nemocným kamarádům i pomoc dospělých, ovoce pak sklidíme všichni. Již osmým rokem pomáhá Nadační fond Kapka naděje postiženým dětem s poruchou krvetvorby. Trpělivá a velmi intenzivní pomoc NF KN nemocným dětem přesáhla postupně brány motolské nemocnice v Praze a stala se symbolem velmi přesně cílené a efektivní charitativní činnosti s celorepublikovým dosahem. A právě čtrnáct krajů České republiky, 14 konkrétních nemocnic z těchto regionů a 14 vybraných škol jsou hlavními aktéry Stromu naděje, letošního projektu Nadačního fondu Kapka naděje, ve kterém školáci pomáhají svým nemocným kamarádům. Cílem posunu celého projektu, jak po obsahové, tak po mediální stránce, je aktivní zapojení zdravých dětí do charitativní činnosti s cílem prokázat, že chuť pomáhat druhým je součástí lidské přirozenosti, odpovědnosti k ostatním, ale i formou zábavy na jejímž konci může být společná zábava pro zdravé i nemocné.

JAK PŘISPĚT
Od ledna letošního roku se podařilo získat téměř 15 milionů korun. Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc i vy po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87777 a každý měsíc vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Stopáž91 minut
Rok výroby 2008
 L
ŽánrZábava