Pan Milan už neví, co dobrého a nápaditého by uvařil pro své dva malé syny. Překvapí je návštěva kuchařského týmu s vtipným, hravým a barevným menu? (2009)

Obsah dílu

Přehrát vše

Není vůbec jednoduché zavděčit se dětem a připravit pro ně takový oběd, aby jim chutnalo, jídlo bylo vhodné a zdravé, navíc pro ně bylo hrou, případně je navíc svým vzhledem překvapilo. A když k tomu přidáte, že má vařit tatínek, tak je to dvojnásob těžký oříšek.

Pan Milan nám napsal: „… jednou za 14 dní si beru své dvě děti a rád bych jim uvařil něco netradičního. Vařím rád, rád experimentuji, ale nějak už mi dochází fantazie a navíc je těžké se jim zavděčit. Navrhuji něco pečeného v troubě, nějaký masový závitek. Vůbec třeba nevařím sladká jídla…“

Takže malou nápovědu náš kuchařský tým dostal. K ní přidal svoje zkušenosti a svoje nápady a menu pro dva malé kluky bylo na světě. A na čem si pochutnají?

Avokádové pyré s krevetkami od Martiny budou mít určitě poprvé, marinovaná kuřecí prsíčka v parmské šunce s tymiánem a bramborem od Jiřího možná už znát budou, ovšem jejich podoba na talíři je určitě překvapí. A na kynuté knedlíky s meruňkami a tvarohem z dílny našeho cukráře Vladimíre je dostaneme stoprocentně.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 ST