Úvod

Neděle 30. 12. 2018 po půlnoci

A je tu konec roku, po vánočních svátcích všichni ještě pořád mají plné lednice dobrot od štědrovečerní večeře. Na základnu kuchařského týmu o pomoc nikdo nevolá, a tak se naši kuchaři z dlouhé chvíle vypraví "nazdařbůh" do ulic města. A naopak sami hledají, komu by pomohli s přípravou menu, třeba pro blížící se silvestrovskou oslavu.
Nakonec se to podaří a pomohou tam, kde by tušil jen málokdo, a proto místo, kde se tentokrát bude vařit, necháme jako velké silvestrovské překvapení pro všechny.
Ale co se bude připravovat, to prozradíme. Budou to slané košíčky ve všech různých variacích se smetanovou pomazánkou a mnoha dalšími dobrotami a jako dezert tartaletky s vanilkovým krémem a nejrůznějšími druhy ovoce. Na závěr po všech těch silvestrovských dobrotách pro ty, kteří silvestrovské oslavy někdy přeženou, to bude léčivá popůlnoční česneková polévka se sýrovými topinkami.

Recepty

Štítky

lesní ovoce, oslava, polévka, studená kuchyně, svátek, zelenina

Příští zásah

Fotografie

Kroupy, pohanka, jáhly

18. 4. 2009 09:55 ČT1

Další volání o pomoc i nezvyklé zadání tentokrát našemu týmu trošku zamotalo hlavu. Paní Dita měla velmi složité přání a napsala ve svém dopise: "Přála bych si plné menu, oběd či večeři s…

Fotografie

  • Z pořadu
  • Z natáčení