Úvod

Neděle 5. 11. 2017 po půlnoci

To, že rádi vzpomínáme na dovolenou, vybavujeme si všechna krásná místa, zážitky, setkání, ale i chuti, se projevilo i mezi diváky našeho pořadu, když se na Kuchařskou pohotovost dovolala paní Zuzana a měla opravdu lákavé letní přání, ke kterému ji inspirovala právě nezapomenutelná dovolená v Itálii.
Pro svou rodinu si přála připravit pravé italské menu, přesně takové, na jakém si pochutnala právě u moře. Splnit takové přání samo o sobě pro náš tým nebylo vůbec žádným problémem, ale aby nic nebylo jednoduché, tak na něj čekalo nemilé překvapení a komplikace, které velmi často patří právě k létu… ale dokázali to s přehledem i tak.
Jaké to byly komplikace a jak našemu týmu ztížily práci a nebo možná naopak ve výsledku zajímavým způsobem vaření zpestřily, to zatím ponecháme jako tajemství, ale pro mlsné diváky prozradíme, že tradiční italské menu připravil tým Kuchařské pohotovosti v tomto složení - jako předkrm salár caprese, italské těstoviny se špenátem a parmazánem, pražma s grilovanou zeleninou a třešničkou na dortu bude pravé italské tiramisu.

Recepty

Štítky

cuketa, česnek, grilování, chilli, italská kuchyně, kakao, lilek, mořské ryby, národní kuchyně, piškoty, rajčata, ryby, studená kuchyně, sýr, špenát, těstoviny

Příští zásah

Fotografie

Kaskadérem v kuchyni

13. 11. 2010 09:45 ČT1

Pozvání, které dostal tým Kuchařské pohotovosti, by vyrazilo dech snad úplně každému. Jinak tomu nebylo ani v případě našich kuchařů. Ale protože svůj slib, že se nebudou bát ničeho a vyhoví všem…

Fotografie

  • Z pořadu
  • Z natáčení