Příběhy lidí z velkých měst

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Arit je 27 let, má diplom z turistického ruchu a chtěla by pracovat v hotelu. Má to však těžší, protože její matka je z Nigérie a Arit je mulatka. Její chlapec Kingsley je také Nigérijec, ale je ve Španělsku na černo. Aby mu zlegalizoval pobyt, zaměstnal ho Aritin otec na stavbě. Jenže Kingsleymu se zdál moc autoritativní a tak, jakmile dostal papíry, práci skončil…

Móda a půvab jsou pro 61letého Miquela všechno. Dokonce se považuje za prvního metrosexuála. Celý život dělal společenské oblečení pro barcelonskou smetánku. Nyní má krejčovství, v němž vybudoval něco jako chrám zasvěcený Marilyn Monroe. Jeho žena je také blondýna. Jsou spolu přes 40 let a jsou perfektní dvojice. Neshodnou se jen na jednom: Dorita nechce mít žádné objekty s Marylin doma.

Yang Ling je 63letá čínská důchodkyně. V Barceloně je pouze rok, předtím nikdy Čínu neopustila. Teď bydlí s dcerou, která si vzala Katalánce. Navzdory těžkostem s komunikací se Yang brzy stala v sousedství známou figurou. Od prvního dne cvičila po ránu v parku tai-či. Když se k ní přidala slušná skupina místních, stala se učitelkou s certifikátem. V Číně nikdy neměla tolik přátel.

Stopáž28 minut
Rok výroby 2008
 T
ŽánrDokument