Rytíř francouzské policie Yves Rénier se nikdy nevzdává. Epizoda z francouzského kriminálního cyklu (1989). Dále hrají: C. Michu, D. Simenonová, L. Charpentierová, F. Lax a další. Režie Paul Planchon

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Je jedním z nejslavnějších televizních komisařů, natočil téměř sedmdesát epizod, vedle hlavní role komisaře Moulina sám režíroval, psal scénáře a produkoval. Blíží se mu sedmdesátka a Yves Rénier již ohlásil, že s Moulinem končí. U nás našel jedinečnou oporu v českém hlase, který mu propůjčil Miroslav Moravec, jenž „stačil“ namluvit všechny epizody. Česká televize se vrací ke komisaři Moulinovi v co největším možném rozsahu. Bohužel první řadu ještě francouzští kolegové nezrestaurovali v potřebné kvalitě, takže celou sérii začínáme rokem 1989 a milovníky Moulina čeká padesát epizod této šarmantní francouzské krimi.

18. pařížský obvod obchází strach. Kdosi zabíjí staré ženy a okrádá je. Moulin je pod velkým tlakem jak nadřízených, tak veřejnosti. Je zřejmé, že vrah zná svůj „rajón“ velmi dobře a možná, že tam dokonce bydlí.

Originální názevCommissaire Moulin / Paris 18
Stopáž86 minut
Rok výroby 1989
 ST 4:3
ŽánrSeriál