Motorismus

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • František David 20. 12. 2014 09:29 Reagovat 3 0

  Bude rally v roce 2015 na ČT sport ?

  Bude rally i nadále na obrazovkách ČT ? Hlavně živé přenosy.....

 • Snilda 11. 10. 2014 16:04 Reagovat 1 0

  Jmeno

  Nevíte jak se jmenuje jméno toho komentátorá? prosím děkuju :)

 • tondakolik 9. 4. 2014 21:31 Reagovat 0 1

  dvoukolky

  Na Valašské rally nestartovali žádné dvoukolky?

 • Ryder3.0  •  6. 4. 2014 09:05 Reagovat 4 1

  Komentář

  Dobrý den, Osobně bych uvítal od komentátorů mnohem více informací o vozech a více zajímavostí ze světa WRC. Ne jen povídání o ničem.

 • Tomáš 13. 3. 2014 21:13 Reagovat 3 6

  Ty komentáře jsou hrůza, už se to fakt nedá poslouchat !

  Dobrý den, předem bych chtěl poděkovat ČT, za zprostředkovávání live přenosů a záznámů ze světové rally i pro tento rok. Zrovna jsem koukal na souhrn z Mexika a já mám teda nervy jenom jedny. Petr Krutský hlavní komentátor, který žvatlá většinu záznamu se nedá už fakt poslouchat, už mě z něj bolí hlava, proč sakra neřekne větu v pár konkrétních slovech a zbylo by aspoň pár vteřin slyšet zvuky projíždějících WRCéček. Když o něčem začne kecat jeho hlas je protivný jakoby ho to snad nebavilo nebo se mu chce spát, či neuměl mluvit rychle, slova protahuje jak nenormální, řekne tři nějaký plky, pak jsou cca vteřinový mezery a když si člověk myslí že bude s na chvíli zticha, tak on pak pokračuje debilními dodatky k tomu co řekl a 3 střihy jsou zabetonovaný zbytečnými keci. Neustále se opakuje, ty samý fráze už jede druhej rok po sobě, čištění trati, chleba se neláme atd...... dejte mu komentovat krasobruslení či vodní polo, na to kouká míň lidí a ne nechat tohohle člověka prasit tak nádhernej sport jako je Rally. Vždyť se na to nedá fakt dívat, ten druhý komentátor p.Vojta, který překládá rozhovory jezdců je v pohodě, hlas má ok mluví rychle a dá se poslouchat. K tomu bych ještě dodal když třeba dneska byl třeba rozhovor s Latvalou či Atkinsnem, tak vždy byl asi vteřinový záběr na projíždějící WRC daného jezdce a rozhovor pokračoval dál, ale Krutský tam stejně prostě musel do toho záběru něco plácnout, proč,sakra proč tam do toho kecá když p.Vojta ten rozhovor stejně překládá. ČT, třeba na fotbal, hokej máte extratřídy na kometování, tak proč tohohle člověka pouštíte vůbec k mikrofonu. Pro tento rok a snad i do budoucna jsou live a záznamy přenosy i na jiné české televizi, tam se na to dá dívat i se zapnutým zvukem, zahraniční tv je samozřejmost, ale čeština je čeština, ale v podání pana Krutského bych se z tý češtiny či spíš z tý podívaný na WRC v český televizy poblil. P.S.: udělejte s tím něco, nebo nechte komentovat jenom p.Vojtu (píšu p.Vojtu, protože Krutský nedokáže říct pořádně ani jeho příjmení a nerad bych mu ho kazil, protože on si to to teda nezaslouží, narozdíl od někoho !

  • Ryder3.0  •  5. 4. 2014 11:56 Reagovat 0 2

   Komentář

   Z komentářů se člověk dozví ledacos zajímavého. Je to dobré z pohledu pro laika, který o rallysportu moc neví nebo ho pravidelně nesleduje.

 • LoveWRC 9. 3. 2014 11:06 Reagovat 3 0

  online

  Kde mohu sledovat přenosy online?

  • Franta 11. 7. 2014 20:40 Reagovat 0 0

   živě

   Tady,pod živými přenosy,nebo v televizi :D

 • Luba Nekuda 8. 2. 2014 20:49 Reagovat 2 2

  zase

  bože zas ty kecy komentátorů :((

 • Tomáš Strmiska 24. 1. 2014 13:27 Reagovat 1 1

  Titulky

  V některých pasážích bych osobně místo slovního překladu preferoval titulky - třeba epické intro je tím slovním překladem celkem znehodnocené.

 • Ales 17. 1. 2014 14:08 Reagovat 0 1

  komentátoři

  Musím si trochu zabrblat. Proč je vrcholná motoristická událost pojatá jako lifestylové pohodové odpoledne plné "zajímavých" informací. Nemají komatnátoři přístup k mezičasům a dalším informacím z trati aby komentovali závod? Viděl jsem i záznamy na youtube kde ve velkém tempu komentovali probíhající jízdu upozorňovali na chyby v průjezdech atd. Tohle se mi zdá být málo, i když chápu, že je to spíše jen nárazovka. Pouhé dvě RZty.

 • TV 28. 10. 2013 12:57 Reagovat 0 1

  Proč to nejede?

  Nedá se na to dívat !!!!!!!!!!!! nic Vánm nefunguje !!!!! žeby Zeman ?

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (12)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi