V. Mišík & Etc... Na Chmelnici

20 deka duše, Doteky, Sladké je žít a další velké hity zpěváka a jeho skupiny, jak je zachytila televizní kamera na koncertě v oblíbeném žižkovském klubu v roce 1992. Členem kapely byl baskytarista Vladimír Guma Kulhánek, který nedávno oslavil 75. narozeniny. Kamera J. Hruša. Režie Z. Tyc

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Začátkem devadesátých let připravila tvůrčí skupina Č. Kopeckého sérii přímých přenosů koncertů převážně rockových skupin v tradičním domovském prostředí klubu Na Chmelnici v Praze na Žižkově. V roce 1992 tak televize zachytila zpěváka Vladimíra Mišíka a jeho skupinu Etc… v jejich významném období. Skupina hrála v obsazení – kytary Pavel Skála a Stanislav Kubeš, bicí Tomáš Krček, cello Jaroslav Olin Nejezchleba a basová kytara Vladimír Guma Kulhánek, který právě v těchto dnech slaví 75. narozeniny. Basista V. Kulhánek zvaný Guma je významnou součástí české rockové scény, působil ve skupinách Flamengo, Bohemia, ve skupině Jany Kratochvílové i Blues Bandu, s Etc… vystupoval od roku 1985, po jejím opuštění zakotvil u Krausberry a hrál v mnoha dalších formacích, příležitostně si zahraje s Etc… i dnes.

Na koncertě zazní písně, které dodnes z repertoáru skupiny nezmizely – 20 deka duše z pera zpěváka J. Veselého na text J. Dědečka, Doteky – hudba P. Skoumal, text J. Dědeček, autorská píseň V. Mišíka na text básníka P. Šruta Co ti dám, zpěvákova autorská Koukni na tu fotku a řada dalších.

Stopáž55 minut
Rok výroby 1992
 4:3
ŽánrHudba