Taxík

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 37  
Sdílet
| Poslat odkaz

Aleš Háma: „V návrat Taxíku jsem moc nevěřil“

S jakými pocity jste po roční přestávce nasedával do „svého“ taxíku?

Klikněte pro větší obrázekS radostí. Upřímně řečeno jsem moc nevěřil v návrat Taxíku na televizní obrazovky. Byl jsem k návratu skeptický, ale zároveň jsem si jej ve skrytu duše velmi přál. Pořad nabízí divákům edukaci zábavnou formou a ukázalo se, že má své příznivce.

Po čem se vám nejvíce stýskalo?

Po natáčení a skvělém štábu. Taxík je živá práce. I přesto, že se natáčí na záznam. Nikdy nevíte, kdo si do auta sedne, žádná jízda se nedá opakovat. Je to taková pestrá sociální sonda.

Přicházejí s novými díly Taxíku nějaké novinky?

Snažím se už tolik nenapovídat, protože mi bylo velmi často vyčítáno, že jsem na soutěžící příliš hodný. Největší novinkou by měla být prezentace ne webu České televize, z čehož mám velkou radost. Rádi bychom na webovém speciálu vyhlásili soutěž o jízdu v Taxíku. Dále by se tam měly objevit vzorové otázky, mé nepovedené úvody a příspěvky, které se na obrazovku třeba nedostanou.

Který soutěžící vám nejvíce uvízl v paměti?

Těch lidí je pochopitelně hodně. Vzpomínám si například na dámu, která musela být vysílána až na Silvestra po desáté hodině, protože se mi v Taxíku svlékla. To byl zřejmě můj nejkurióznější zážitek.

Jak se cítíte, když jedete opravdovým taxíkem, coby zákazník?

Klikněte pro větší obrázekPříjemně. Taxikáři se ke mně chovají moc hezky. Vždycky, když nasedávám, mi říkají, že mě určitě nebudou zkoušet a že pojedu za prachy. Když jezdím do divadla a v okolí Náměstí Republiky hledám místo k zaparkování, tak na mě místní taxikáři mávají, že se vejdu k nim na štafl (úsměv).

 

Jste spokojený se sledovaností?

Jsem hrozně mile překvapený, že si diváci pořad Taxík našli i po pauze. Sledovanost je veliká a já z toho mám upřímnou radost. Všem divákům patří velký dík. Je to zavazující pro další práci. Myslím, že si pořad konečně našel ten správný vysílací čas. Sobotní podvečer je ideální.

Připravil Jiří Nedvídek

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.