Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Podrazy. Hrají: J. Obermaierová, Z. Žák, P. Solaříková, O. Brousek ml., J. Dulava, M. Hofmann, L. Benešová, D. Matásek, V. Beneš, J. Boušková, I. Trojan, R. Holub a další. Režie D. Sís

Obsah dílu

Přehrát vše

Domovnice

Tématem dnešního dílu Nejlepších trapasů budou různé divácky oblíbené finty a podrazy. A hned v první dnešní povídce vymyslí zdánlivě naivní mladá dívenka podraz doslova ďábelský. Námět nám zaslala paní Jana Kelerová a příběh jsme pojmenovali Domovnice. Povídka se umístila v divácké anketě roku 2008 na bronzovém místě.

Chladnokrevně

Když se mstí takový žárlivý, podvedený manžel, může to mít pro jeho soka i nevěrnou manželku tragické následky. Vzpomeňte třeba na Othella! Zápletka naší druhé dnešní povídky se promyšlenou krutostí mouřenínu benátskému téměř vyrovná. Námět nám poslal pan Josef Lánský. A příběh, ze kterého doslova mrazí, jsme nazvali Chladnokrevně. Vy, diváci, jste povídku Chladnokrevně ohodnotili v roce 2012 stříbrnou příčkou.

Modrá chryzantéma

V dnešní době internetu a sociálních sítí se může člověk velmi snadno seznámit. Ale pozor! Dvacetiletá atraktivní blondýna, se kterou si vášnivě měsíce dopisujete, může být ve skutečnosti padesátiletý plešatý tlusťoch. Možná už jste někdy prožili něco podobného, jako je rande naslepo a možná jste, stejně jako hrdinové naší další povídky řešili nějaké to poznávací znamení. Pana Petra Anděla, který nám námět příběhu poslal, napadlo, že by to mohla být Modrá chryzantéma.

Strašidla

Specifickým typem podrazu, který se objevuje ve vašich dopisech, je kanadský žertík, ovšem tenhle druh nachytávky se může snadno zvrtnout. Vyrazí trochu jiným směrem a obrátí se někdy proti autorovi samotnému. I když to je vlastně potvrzením starého českého přísloví: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“ V poslední povídce se vydáme na jednu českou vesnici, která představuje všechno jiné než oázu klidu a míru, po které naivně touží Ivan Trojan, hlavní hrdina. Námět nám poslal pan Václav Kopřiva a povídku jsme nazvali Strašidla.

Stopáž73 minut
Rok výroby 2013
 ST AD HD
ŽánrSeriál