Výbuch v Loukově, Budování trdliště v Podyjí, Gentleman silnic

Obsah dílu

Výbuch v Loukově

Šlo o mimořádně velký požár, naštěstí bez mimořádných obětí. V Loukově na Kroměřížsku včera shořely desítky tisíc litrů pohonných hmot a plameny zničili speciální technologii - první odhad škod zněl až 70 milionů korun.

Výbuch v Loukově

O výbuchu živě s generálním ředitelem Čepra Janem Duspěvou.

Výbuch kamerami iReportérů

Plamenů doprovázených hustým dýmem si všimly desítky lidí. Zajímali se o aktuální situaci a sledovali zásah hasičů. Byli mezi nimi taky iReportéři české televize. Do redakce poslali mimo jiné i následující záběry.

Gentlemani silnic

Ocenění Gentleman silnic získali dnes další tři lidé. Všichni pomáhali u jedné nehody letos na jaře v Brně. Jedním z nich byl i profesionální hasič ze stanice v Brně-Líšni Martin Raus. Cenu dostávají lidé, kteří přispějí k záchraně života při važných dopr

Místo pro líhnutí pstruhů

Trdliště pro ryby - hlavně pstruhy - dnes vybudoval bagr v řece Dyji. Tam, kde řeka tvoří nejen hranici mezi Českem a Rakouskem, ale i mezi národními parky Podyjí a Thayatal, totiž nemají ryby dost míst k rozmnožování. Biologové z Rakouska pak do trdliště

Předvolební debata v Heřmanově

Česká televize začíná vysílat předvolební debaty. První debata začne dnes ve 20 hodin přímým přenosem z Heřmanova - vesnice roku 2017. A živě tam míříme za Blankou Poulovou.

Aktuální situaci v Loukově

Jak jsme slíbili, vracíme se ke včerejší mimořádné události - mohutnému požáru na Kroměřížsku. Kolega Josef Kvasnička, řekne ještě další podrobnosti.

Místo výbuchu

A teď se ještě podíváme detailněji, jak to na takových místech, kam jezdí cisterny pro pohonné hmoty, vypadá. Výdejní lávka - tak se nazývá prostor, který včera v areálu firmy Čepro v Loukově postihly výbuchy a následný požár.

Opravy studia Marta

Místo herců teď na jevišti studia Marta hrají hlavní roli dělníci a technici. Opravy studia nepřinesou nový vzhled ale spíš modernější techniku. Studenti JAMU všech oborů tam připravují představení na celou sezónu.

Přehrát vše
Stopáž25 minut
Rok výroby 2018
 P ST