Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji

Obsah dílu

Cizinci dluží nemocnicím miliony

Do Česka míří za turistikou nebo za prací a přitom často řeší i zranění a ošetření. Ne všichni cizinci jsou ale pojištění a tak po jejich odchodu zůstávají nezaplacené účty. Nemocnicím a záchrance tak cizinci dluží miliony korun.

Testování alkoholu

Dneškem skončilo bezplatné testování alkoholu na krajských hygienických stanicích a ve zdravotních ústavech. V Brně ještě na poslední chvíli přinesli lidi 60 vzorků. Na výsledky si budou muset kvůli náporu počkat.

Přípravy na Silvestra

V restauracích, horských hotelích ale i ve vinných sklípcích - všude tam vrcholí přípravy na oslavy Nového roku. Nápor v těchto dnech ale zažívají hlavně prodejci alkoholu.

Města se chystají na Silvestra

Také radnice se připravují na oslavy nového roku. Kde budou tradiční ohňostroje a kolik do nich města investují?

Ročenka: událost roku

Aférou roku 2012 je na plné čáře jedovatý alkohol. Centrum pančování bylo výhradně v moravských krajích. Lidé se strachu z jedu dodneška nezbavili.

Ročenka: tragické události

Nejsmutnější momenty letošního zpravodajství i nejzávažnější kriminální případy na jižní Moravě za uplynulý rok.

Rok 2012 v politice

Souhrn politického dění v regionu za rok 2012. Politici na lavici obžalovaných, návrat komunistů k moci, nová jména do Senátu.

Společenská ročenka

Rok 2012 přinesl změny v dopravě, školství, kultuře i uspořádání některých měst.

Přehrát vše
Stopáž26 minut
Rok výroby 2012
 P ST