Domů

sobota 17. 2. 2007

ČT1 20:00 StarDance Story

PST 
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2007

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29643

Novinky

Jako třetí opustili soutěž Jana Švandová a Zdeněk Fenčák

25. 11. 2006

Ačkoli by Marek Eben byl radši, kdyby se vůbec nevyřazovalo a příští týden se na parketu zase sešly všechny páry, museli jsme se dnes večer opět s jedním rozloučit.

Diváci dnes měli rozhodování poněkud usnadněné tím, že je Jana Švandová na začátku sobotního přenosu v sestřihu z tréninků poprosila, aby jí, pokud ji nechtějí úplně zničit, už neposílali už hlasy. A dodala přání, ať diváci podporují její mladší kolegy.

Při dnešním rozhodnutí zůstali jako poslední dvojice na parketu Jolana Voldánová s Janem Tománkem a Jana Švandová se Zdeňkem Fenčákem. Tereza Kostková vyhlášení protahovala jen mírně, jistě ze soucitu k těmto dvěma párům - diváci zřejmě vyslyšeli prosbu Jany Švandové, a tak dnes soutěž opouští ona i se sympatickým Zdeňkem Fenčákem.

Jana Švandová poděkovala všem divákům za přízeň, kterou jí během soutěže projevovali a slíbila, že pokud je zklamala tancem, že ve své herecké profesi je už nezklame. Svůj poslední tanec v soutěži věnovala svému tatínkovi, který prý celý život moc rád tančil.

Jana Švandová a Zdeněk Fenčák budou v pondělí 27. listopadu od 14:00 odpovídat na vaše otázky v chatu. Položte otázku již teď!>

Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí