Domů

sobota 17. 2. 2007

ČT1 20:00 StarDance Story

PST 
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2007

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29643

Novinky

Jako druzí opustili soutěž Jan Čenský s Terezou Bufkovou

18. 11. 2006

Stejně jako při minulém Rozhodnutí nás Marek Eben s Terezou Kostkovou napínali. Při postupném vyřazování párů, kterým dnes nebezpečí vyhození už nehrozilo, zbyli na parketu Roman Vojtek s Kristýnou Coufalovou a Jan Čenský s Terezou Bufkovou. Nepřehlédnutelné bylo překvapení Jany Švandové, která jak se zdá s dnešním vyřazením už počítala, zřejmě vzhledem k nízkému hodnocení poroty.

Vyhlášení páru, který soutěž opouští, bylo dnes na Marku Ebenovi. Roman s Kristýnou klopili hlavy, snad aby čelili tomu šokujícímu nárazu emocí, kdyby Marek vyslovil jejich jména. Jan s Terezou naopak hleděli přímo na Marka a tak jsme mohli my všichni televizní diváci o okamžik později číst smutek z jejich tváře.

Marek Eben jim to ovšem velice usnadnil, neboť řekl: „Kdo v této soutěži prohrává? Pokud vidíte výkony soutěžících na parketu, je to obdivuhodné a myslím, že diváci to vidí stejně dobře jako my tady v sále. Tady v podstatě žádný poražený není.“

Svou účast v soutěži zhodnotil Jan Čenský takto: Chtěl bych nejdřív moc poděkovat Terezce a pak všem těmhle profíkům, protože to byl strašně krásný zážitek a tak trošku jsem nahlédnul do krásného umění - do světa tance.

Jan Čenský a Tereza Bufková budou v pondělí 20. listopadu od 14:00 odpovídat na vaše otázky v chatu. Položte otázku již teď!>

Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí